پاسپورت کار امارات(دبی)

 

پاسپورت کار امارات

در طول چند سال گذشته کار در کشورهای عربی به سرعت در اقتصاد و بازار کار پیشرفت داشته است . تقاضا برای پاسپورت کار در امارات

افزایش یافته است .و در چند سال گذشته بسیاری از افراد از سراسر جهان، چه افراد ماهر و چه بدون مهارت خاص ، به این کشور مهاجرت نموده و در این کشور مشغول به کار شده اند . مراحل اخذ مجوز کار در این کشور و نوشتن صحیح رزومه برای کار در خارج از کشور را برای مشتاقان کار بیان می نمایند.

اخذ پاسپورت کار امارات

امارات کشوری در جنوب غربی قاره آسیا  در شرق جزیره عربستان به پایتختی ابوظبی است . و این کشور از سمت جنوب با قطر و عربستان سعودی ، از سمت شرق با عمان و از سمت شمال با خلیج فارس همسایه است . امارات عربی متحده ، اتحادی از هفت شیخ ‌نشین کوچک به نام‌ های ابوظبی ، دبی ، شارجه ، عجمان ، فجیره ، راس‌الخیمه و ام ‌القوین است .امارات یکی از بزرگترین ذخایر نفتی دنیا را در اختیار دارد . و تولید ناخالص سرانه آن در حد ثروتمند ترین کشورهای اروپای غربی است . مساحت این کشور ۸۳٬۶۰۰ کیلومترمربع است که از نظر مساحت در رده ۱۱۵ دنیا قرار دارد . آب ‌و هوایی بیابانی و سرزمینی هموار دارد که قسمت شرقی آن کوهستانی و سردتر است و تنها ۰٫۷۷ درصد خاک آن قابل کشاورزی است . مذهب رسمی این کشور اسلام است که حدود ۹۶٪ مردم را شامل می‌شود . واحد پول آن درهم و زبان رسمی این کشور عربی است .

از الزامات پاسپورت کار امارات با damac اخذ مجوز کار در این کشور است . برای دریافت مجوز کار در این کشور به قرار داد کاری یا پیشنهاد کاری معتبر از یک کارفرما در این کشور نیاز است . بعد از یافتن کار و بستن قرارداد ، کارفرما باید از جانب کارگر برای اخذ مجوز کار اقدام کند و به طور کلی کارفرما مسئول درخواست پاسپورت و هزینه های مربوط به آن است . انواع مختلفی از مجوز های کار در امارات وجود دارد. و بر اساس نوع و مدت استخدام متغیر هستند . البته با دریافت پاسپورت توریستی فرد می تواند بدون مجوز کار امارات در بعضی از شرکت های این کشور به مدت ۹۰ روز مشغول به کار شود .

 

مدارک مورد نیاز اخذ پاسپورت کار امارات

برای دریافت مجوز کار با damac، ابتدا فرد به پاسپورت اقامت نیاز دارد که معمولا برای مدت سه سال معتبر است . انواع مختلفی از پاسپورت کار  وجود دارد . مدارک مورد نیاز برای پاسپورت اقامت عبارتند از :تکمیل فرم درخواست-عکس های پاسپورت- پاسپورت معتبر- کپی از کارت یک شرکت معتبر- مجوز تجاری معتبر شرکت- پرداخت هزینه پاسپورت- گواهی سلامت پزشکی- مجوز ورود که توسط وزارت کار صادر شده است . اگر چه پاسپورت اقامت مانند کارت کار نیست ، کارفرما معمولا از جانب کارگر تقاضای پاسپورت را ارائه می دهد . مدارک مورد نیاز اخذ پاسپورت کار امارات.

قوانین اساسی مجوز کار امارات

مهمترین نکته این است که هر کارفرما و یا هر شرکتی مجوز کار خود را تامین می کند و نمی توان با استفاده از یک مجوز کار در شرکت های مختلف کار کرد . در صورت یافتن کار دیگر مجوز کار دیگری نیاز است .پاسپورت کار امارات برای سه سال معتبر است . بعد از سه سال کارفرما باید برای تجدید و تمدید آن اقدام نماید . و در صورت عدم وجود حامی برای زمان اخذ پاسپورت کار امارات ، فرد می تواند در خواست پاسپورت کار موقت کند.

نکاتی درباره پاسپورت کار امارات

یک کارگر تحت شرایط زیر می تواند یک مجوز کار جدید برای تمام قرارداد های محدود و غیرمحدود دریافت کند :اگر کارفرما در برآورده کردن الزامات تحت قرارداد و الزامات قانونی کوتاهی کند ، البته این بند شامل عدم پرداخت دستمزد برای بیش از ۶۰ روز نمی شود .اگر وزارت منابع انسانی امارات متحده عربی تایید کند که کارفرما و شرکت مربوطه برای مدت دو ماه فعال نبوده است . اگر حکم نهایی در مورد کار به نفع کارگر باشد و یا فرد خواهان خاتمه زود هنگام قرارداد باشد .

خرید و فروش ملک در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و سازه های لوکس در دبی همکاری دارد.

داماک برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد بالا کسب کنید .با خرید ملک از داماک تور رایگان و جاذبه های زیبایش را از آن خود کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند.با گرفتن پاسپورت کار و خرید املاک تجاری لوکس میتوانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای امارات     

damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت واقساط بدون بهره

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...