سازه های لوکس دبی

سازه لوکس 

سازه لوکس : مجموعه ای از چند عضو متصل به هم است که برای نگهداری و یا انتقال نیرو و برای تحمل مطمئن بارهای وارده ساخته

شده است. در تحلیل نیرویی سازهها لازم است که اعضای سازه را از هم جدا کنیم و دیاگرام آزاد هر یک از اعضای مجموعه ای از آنها را تحلیل کنیم تا نیروهای داخلی به دست آیند.

مهندسی سازه یعنی چه؟ 

بخشی از مهندسی عمران و مهندسی هوافضا است. در مهندسی عمران، مهندسی سازه در مورد ساختارهای انتقال بار از اجزاء یک ساختمان یا بنا به محل تکیه‌گاهی آن مانند پی سازه صحبت می‌کند.

مهندسی سازه گرایشی از مهندسی است که با طراحی سیستم‌های سازه‌ای به هدف تأمین باربری و ایجاد مقاومت در برابر نیروهای گوناگون وارد بر سازه سروکار دارد.

مهندسی سازه عمدتاً با طراحی ساختمان‌ها و سازه‌های غیر ساختمانی سر و کار دارد و همچنین نقش ضروری ای در طراحی ماشین آلات در جاهایی که یکپارچگی سازه‌ای بر روی ایمنی و اطمینان‌پذیری ماشین تأثیر دارد بازی می‌کند. طراحی بسیاری از ساخته‌های دست بشر، از مبلمان تا تجهیزات پزشکی، از خودرو و ... نیاز به حضور مهندس سازه دارد.

چند نمونه از سازه های لوکس دبی 

 یکی از سازه های  لوکس دبی را می توان خلیج هاربر نام برد ، این موسسه امارساختن و تکمیل قسمتی از این پروژه که شامل بزرگ‌ترین برج‌های دوقلو در جهان است را برعهده گرفته‌اند. محل قرارگیری این سازه سه برابر وسعت منطقه مرکزی دبی است و در کنار خلیج و رأس الخور واقع شده است. 

کانال آبی دبی

اداره راه و حمل ‌و نقل دبی، خبر تکمیل سی و سه درصدی این پروژه دو میلیارد دلاری را تائید کرده است. این پروژه از سه جاده اصلی دبی، به ترتیب آل واصل، حمیرا و شیخ زاید عبور می‌کند که تمامی پل‌های این مسیرها باید زیرسازی و روسازی شده باشند. نکته جالبی که در مورد این کانال‌ها وجود دارد، انجام هم‌زمان عملیات ساخت در یک نقطه و عملیات پیش‌سازی در نقطه دیگر است که به سرعت بخشیدن در تکمیل این مسیر کمک فراوانی کرده است. 

پارک موضوعی دبی

خبر تکمیل هفده درصدی محل‌های استراحتی و اماکن این شهربازی و همچنین تکمیل چهل درصدی وسایل تفریحی و عملیات مهندسی تائید شده است. این پارک شامل سه پارک کوچک است که هرکدام از آن‌ها تا سال ۲۰۲۰ به‌صورت کامل افتتاح خواهند شد. ازجمله این پارک‌ها به پارک بالیوود که مختص به اجرا برنامه‌های سینمای هند و همچنین پارک قهرمانان مخصوص بچه‌های ۲ تا ۱۲ ساله است، می‌توان اشاره کرد.

جزیره دیرا

شرکت نخیل مزایده ساخت و ساز این پروژه را برنده شد و از همان زمان شروع به ساخت و ساز آن کرده است. این سازه هم‌اکنون با همکاری شرکت‌های خارجی ازجمله شرکتی از اسپانیا در حال ادامه است. وسعت این سازه دریایی به هزار و ششصد هکتار می‌رسد که در حدود هفتصد و پنجاه خانه در آن قرار خواهد گرفت. 

قاب دبی

شهرداری دبی قصد دارد که قاب دبی را تبدیل به اولین مقصد گردشگری و توریستی جهان کند. در گفتگویی که حسن ناصرلوتاه انجام داده است، اشاره کرده که قصد داریم این قاب به جاذبه شماره یک دنیا شود.

شهرداری دبی با الهام گرفتن از داستان‌های علاءالدین و سندباد در حال تکمیل پروژه شهر علاءالدین است. عبدالله محمد رفیع، معاون مدیر مهندسی وزارت امور خارجه و برنامه‌ریزی امارات در مصاحبه‌ای گفته این پروژه یکی از بزرگ‌ترین و بی‌نظیرترین سازه‌های دنیا است که برای ساخت آن باید با مهندسان، مؤسسات دولتی دیگر در دبی و سایر نقاط دنیا همکاری داشت.

ساحل المنظور

دو کارگزار اماراتی آمار و شهرداری دبی، مشترکا دست به احداث ساحل المنظر خواهند زد. این پروژه در حدود نه میلیون فوت مربع است و چهار هزار واحد مسکونی، سیصد اتاق، دویست و پنجاه هزار مترمربع امکانات رفاهی و تجاری و ۵٫۳ کیلومتر راه‌آهن دارد. طراحی این پروژه به پایان رسیده و همه چیز برای ساختن آن آماده است.

خرید و فروش ملک در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت سازه های لوکس در دبی  همکاری دارد.

داماک برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد بالا کسب کنید .با خرید ملک از داماک تور رایگان و جاذبه های زیبایش را از آن خود کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند.میتوانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای امارات     

damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت واقساط بدون بهره

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...