ثبت شرکت در دبی

 

ثبت شرکت در دبی

امروزه بسیاری از مردم در سراسر دنیا ثبت شرکت در دبی را برای راه اندازی کسب و کار بین المللی خود برمی گزینند. در

صورتی که اقدام به ثبت شرکت در دبی نمایید باید به این نکته توجه داشته باشید که به هیچ وجه موظف به پرداخت مالیات نیستید و در صورتی که غیر بومی باشید نیز می توانید به طور صد درصد مالک شرکت خود در دبی باشید. امارات متحده عربی از نظر جغرافیایی نزدیکترین کشور همسایه نسبت به ایران می باشد و نظر به رشد اقتصادی و تجاری این کشور در سال های اخیر، تجار و فعالان اقتصادی را به خود جذب نموده است و بسیاری از شرکت های بزرگ و بین المللی به ثبت شرکت در دبی پرداخته اند.

این منطقه به دلیل آرامش و امنیتی که در آن حکم فرماست، مناسب برای سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار بین المللی می باشد. در صورتی که قصد انجام فعالیت اقتصادی در حوزه بین الملل را دارید، باید این نکته را مد نظر داشته باشید که راه اندازی کسب و کار در امارات متحده عربی و ثبت شرکت در دبی دارای دو حوزه قانونی می باشد:

اداره توسعه اقتصادی(local)

منطقه آزاد تجاری (راس الخیمه، جبل علی، فرودگاه دوبی، شهر اینترنت دوبی، شهر مدیا دوبی، عجمان، شارجه)

شما می توانید با ثبت شرکت در دبی به گسترش کسب و کار خود در سطح جهانی با هویتی کاملا بین المللی بپردازید و از مزایای آن به منظور افزایش سود در شرکت برخوردار گردید.

شرکت بین المللی یک نهاد قانونی و حقوقی تشکیل شده از حداقل یک و حداکثر ۵۰ سهامدار که بخشی از توافقات را به صورت اساس نامه جهت کسب و کار بین المللی، مالکیت دارایی و مدیریت مالیاتی در راستای کاهش مالیات های مختلف اعم از مالیات درآمد، مالیات انتقال ملک، سود سرمایه و … با هم امضا میکنند. 

نکاتی در خصوص ثبت شرکت در دبی

متقاضیان ایرانی که در ایران اقامت دارند و قصد دارند در امارات متحده عربی اقامت داشته باشند، می توانند با ثبت شرکت در دبی و یا هر نقطه از امارات از طریق موسسه حقوقی ثبت شرکت کریم خان، اقامت این کشور را از طریق این سازمان اخذ نمایند. اخذ اقامت کشور امارات در قالب کاری یا کارمندی برای متقاضیان گذرنامه ایرانی امکان پذیر نمی باشد.

براساس تماس های تلفنی زیادی که متقاضیان از داخل ایران به این سازمان دارند، اعلام می شود هم اکنون دارنده گذرنامه ایرانی نمی تواند از طریق یافتن کار و یا کارفرما پاسپورت اقامت کارمندی امارات را اخذ نماید. این سازمان از شما خواهشند است وقت و سرمایه خود را در این زمینه تلف نفرمایید.

متاسفانه مشاهده شده است که بسیاری از متقاضیان با پرداخت هزینه سبب بلا تکلیفی خود و درگیر مسائل قانونی با افرادی شده اند که به آنها وعده های پوچ و بی اساس ارائه نموده اند.

اداره توسعه اقتصاد چیست؟

اداره توسعه اقتصاد در حقیقت یک هیئت دولتی است که مسئولیت صدور پروانه های تجاری را به عهده دارد. در حقیقت این اداره ثبت شرکت در امارات را به عهده دارد. این اداره منحصرا زیر نظر قانون فدرال عمل می کند. با ثبت شرکت در اداره توسعه اقتصاد ۵۱% سهام شرکت می بایست باید به یک اماراتی اختصاص داشته باشد که این شخص اماراتی به عنوان یک اسپانسر به شمار می رود و شرکت به منظور انجام کارهای اداری وابسته به اسپانسر است. اما با ثبت شرکت در دبی یا یکی از مناطق تجاری امارات میتوانید مالکیت ۱۰۰% داشته و به هیچ وجه نیازی به اسپانسر عرب نخواهید داشت و بعلاوه از پرداخت هرگونه مالیاتی معاف خواهید شد.

خرید و فروش ملک در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ویلاهای لوکس در دبی همکاری دارد.

داماک برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد بالا کسب کنید .با خرید ملک از داماک تور رایگان و جاذبه های زیبایش را از آن خود کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند.میتوانند جهت خرید املاک تجاری و ثبت شرکت در دبی  مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

 

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی   ویلای قسطی   خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت واقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...