اقامت در دبی

اقامت در  دبی

 

اقامت در دبی روش های مختلفی دارد که شما میتوانید به آنجا مهاجرت کنید و اقامت دبی را کسب کنید.دبی یکی از شهرهای

بزرگ درامارات است که از لحاظ  گردشگری یکی از شهر های پر بازدید در دنیا می باشد. با داماک گروپ   DAMAC GROUP شما با راه های اقامت به دبی و اقامت دبی اشنا میشوید.

 

ویزاهای اقامتی ویزاهایی هستند که به مدت 2 سال اعتبار دارند و این یکی از مزیت های بزرگ کشور دبی نسبت به دیگر کشورها به حساب خواهد آمد. بخاطر داشته باشید ویزای اقامت بدون هیچگونه محدودیتی قابل تمدید می باشد. شهروندان خارجی که قصد دادن درخواست برای اخذ اقامت دبی را دارند حق بردن همسر و فرزندان خود به عنوان همراه را خواهند داشت.

اقامت در دبی

 شرایط اقامت دائم در دبی

بسیاری از شهروندان خارجی علاقه مند به اخذ اقامت دبی می باشند. در این باب می توان با حمایت از کارفرمایان اقدام به اخذ اقامت دبی نمود. ویزای اقامتی دبی می بایست هر 3 سال یکبار تمدید گردد. از دیگر شیوه های اخذ اقامت دبی خرید ملک می باشد. پس از اخذ اقامت دبی، شخص قادر خواهد بود تا جهت باز کردن حساب بانکی اقدام نماید. شرکت ما می تواند اطلاعات لازم را جهت اخذ اقامت UAE به متقاضیان عرضه نماید. همچنین، با توجه به کادر مجرب ما، می توانید جهت دریافت مشاوره به منظور خرید املاک لوکس  اقدام نمایید.

راه های اقامت دبی شامل موارد زیر است:

  1. اقامت از طریق کار در دبی
  2. اقامت از طریق تحصیل در دبی
  3. اقامت از طریق تولد در دبی
  4. اقامت از طریق خرید ملک در دبی
  5. .....

اقامت از طریق کار در دبی

شما از طریق کار در دبی میتوانید اقامت دبی را کسب کنید. همچنین شما برای این نوع اقامت باید یک شغل پیدا کنید و کسب در آمد کنید.

همانطور که میدانید، کشور دبی به سرعت در حال پیشرفت است در نتیجه تقاضا برای نیروی کار برای حفظ این روند رشد بسیار بالاست. با رشد اقتصادی، تقریبا در تمام بخش های این کشور، فرصت های شغلی زیادی وجود دارد و سالیانه تعداد کارکنان ماهر و غیر ماهر که برای کار به این کشور مهاجرت می کنند، در حال افزایش است. با کمک داماک گروپDAMAC GROUP شما میتوانید شغل های مد نظر خود را بیابید و حتی در مورد آن ها کسب اطلاعات کنید. هر مهاجر خارجی غیر عرب، برای اقامت و کار در دبی به ویزا نیاز دارد.

افراد پس از اخذ ویزای اقامت می توانند مجوز کار را وزارت کار دریافت نمایند. اکثر متقاضیان پیش از مهاجرت به دبی، کار مورد نظر خود را یافته اند و پس از ورود به این کشور مشکلی برای اخذ مجوز کار ندارند. کارفرما باید مسئولیت پروسه درخواست ویزا را بر عهده بگیرد و از جانب کارمند در سازمان مربوطه درخواست دهد. همچنین طبق قانون، هزینه های ویزا نیز به عهده کارفرما می باشد.

خرید و فروش ملک در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ویلاهای لوکس در دبی همکاری دارد.

داماک برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد بالا کسب کنید .با خرید ملک از داماک تور رایگان و جاذبه های زیبایش را از آن خود کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند.میتوانند جهت مشاوره رایگان و اخذ اقامت رایگان دبی  با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای امارات     

damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت واقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...