امارات متحده عربی

 اشتغال در امارات متحده 

امارات متحده عربی امروزه به یکی از قدرتمندترین قطب های اقتصادی در خاورمیانه تبدیل شده است و به همین منظور افراد

زیادی از سراسر جهان به منظور کار راهی این کشور می شوند. سطح درآمد بالا و امکان دسترسی آسان به مراکز تفریحی در این کشور، بر اهمیت کاریابی در امارات افزوده است. 10 شغل پردرآمد در امارات می تواند به متقاضیان کاریابی در امارات کمک کند تا بهترین شغل را انتخاب کنند. همانطور که در مقالات گذشته خواندید، کار در دبی یکی از راه های اقامت در دبی است که درمورد آن به شما توضیح دادیم. اکنون در مورد مابقی شغل های پر درآمد به شما توضیح میدهیم پس با داماک گروپ DAMAC GROUP  همراه باشید.

انواع مشاغل پر درامد در امارات 

مدیریت اجرایی اولین شغل پر درآمد در دبی است. مدیران ارشد اجرایی به عنوان رهبر در سازمان ها فعالیت می کنند، بنابراین هر کاری که می کنند و تمام تصمیماتی که می گیرند می تواند بر خط اصلی شرکت تأثیر بگذارد. مدیر ارشد اجرایی، عالی ترین مقام اجرایی در یک شرکت است که وظایف اصلی آن شامل: تصمیم گیری های اصلی شرکت ها، مدیریت عملیات و منابع کلی یک شرکت، عمل به عنوان اصلی ترین نقطه ارتباط بین هیئت مدیره و فعالیت های شرکت و چهره عمومی آن است. 

شغل امور مالی مدیر از دیگر شغل های معروف در دبی است که شغل ارشد مالی یک شرکت مسئولیت اصلی در مورد برنامه ریزی، اجرا، مدیریت و اجرای کلیه فعالیت های مالی یک شرکت از جمله برنامه ریزی تجارت، بودجه، پیش بینی و مذاکره را بر عهده دارد. به عنوان بخشی از تیم مدیریت اجرایی، مدیر ارشد مالی با اعضای مختلف یک شرکت اعم از ارشد و خردسال تعامل خواهد داشت.

شرکت ها وکلا را استخدام می کنند تا اطمینان حاصل کنند که تجارتشان در برابر دعاوی احتمالی یا موارد قانونی محافظت می شود. یک وکیل مشاوره حقوقی به مردم، سازمان های دولتی و مشاغل ارائه می دهد و در صورت لزوم نماینده آنها می شود. آنها اسناد حقوقی را تهیه کرده و قوانین، مقررات و احکام را تفسیر می کنند. 

پزشکی از دیگر مشاغل پر درآمد در دبی است. پزشکان پس از تشخیص، بیمارانی را که از بیماری ها و آسیب ها رنج می برند معالجه می کنند.

متصدی امور بانکی نقش یک بانکدار ارشد در زمینه خدمات مشتری محور است. آنها در بخش تسهیلات بانکی کار می کنند و به جذب مشتریان جدید، حفظ روابط با مشتریان فعلی و ترویج محصولات بانکی مانند چک کردن حساب ها، کارت های اعتباری و وام کمک می کنند. 

در آخر شغل متخصصین کامپیوتر از دیگر شغل های پر درآمد است که متخصصان رایانه و یا کامپیوتر مسئول هماهنگی، برنامه ریزی و پیشبرد فعالیتهای مرتبط با رایانه در یک سازمان هستند. آنها به تعیین نیازهای فناوری اطلاعات سازمان کمک می کنند و مسئول اجرای سیستم های رایانه ای برای تحقق الزامات سیستم های اطلاعاتی سازمان هستند. دامنه مسئولیت برای متخصصان کامپیوتر متفاوت است. 

 خرید و فروش ملک در امارات   

اکثر خانه های در امارات   به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ  در ساخت و ساز ه های لوکس در دبی همکاری دارد.

داماک برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد بالا کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند.میتوانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت در داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند .

 

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی   ویلای قسطی   خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

damac

 آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

  خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...