اقامت دبی

اقامت  دبی 

 برای اقامت دبی، بخاطر اینکه دبی یکی از شهرهای مهم امارات متحده عربی و در جنوب ایران در حاشیه خلیج فارس قرار دارد.

دبی یکی از بزرگترین و موفق ترین شهرهای امارات می باشد که در زمینه آموزش و پرورش پیشرفت های چشمگیری داشته است.

یکی از اصلی ترین اولویت ها در دبی آموزش می باشد و دانشگاه های بسیاری در دبی وجود دارد که از اعتبار بین المللی برخوردارند. یکی از راحت ترین و سریع ترین راه های مهاجرت به دبی از طریق تحصیل می باشد. اگر شما هم متقاضی تحصیل در دبی هستید می توانید با مراجعه به موسسات اعزام دانشجو یا دفاتر مهاجرتی معتبر نسبت به اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی دبی اقدام نمایید.

اقامت امارات در دبی همانطور که در مقالات داماک گروپ خواندید دارای مراحل دیگری می باشد که درمورد آن اطلاعات کسب کردید. اکنون درمورد اقامت تحصیلی به دبی با شما صحبت میکنیم.

اقامت  دبی از طریق تحصیل

شرایط تحصیل و مهاجرت تحصیلی به دبی چگونه است ؟

زبان رسمی در دبی عربی است اما در امور تجاری و تحصیلی از زبان انگلیسی استفاده می شود. از این رو دانشجویانی که متقاضی تحصیل در دبی هستند،

باید مدرک زبان آیلتس 6 را داشته باشند. البته شرایط تحصیل در دبی بدون مدرک زبان نیز وجود دارد. آن دسته از دانشجویانی که مدرک زبان ندارند، ابتدا میبایست در کالج های زبان دبی زبان خود را تقویت کنند سپس می توانند وارد دانشگاه ها بشوند. اما پیشنهاد ما این است که متقاضیان در ایران مدرک زبان خود را دریافت نمایند.

تحصیل در مقطع لیسانس یا کارشناسی در دبی

تحصیل در دبی در مقطع لیسانس 3 تا 4 سال به طول می انجامد. اغلب افرادی که تحصیل در دبی در مقطع لیسانس را انتخاب می کنند به دنبال اخذ اقامت کشور های آمریکا، انگلیس و کانادا می باشند. زیرا دانشجویان در این مقطع تحصیلی با گذشت 2 تا 3 سال می توانند به دانشگاه های معتبر کشورهای آمریکا، انگلیس یا کانادا درخواست ادامه تحصیل بدهند و تحصیلات خود را در این کشورها به پایان برسانند.

دانشجویان مقطع لیسانس در دبی می توانند 10 ساعت در هفته را کار کنند و مبلغی حدود 12 دلار به ازای هر ساعت کار کردن دریافت نمایند که این مبلغ می تواند بخشی از هزینه های مربوط به تحصیل دانشجو را تامین کند.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد در دبی

تحصیل در دبی در مقطع فوق لیسانس حدود 2 سال به طول می انجامد. دروس در این مقطع تحصیلی به دو زبان انگلیسی و عربی ارائه می شوند. دانشجویان مقطع فوق لیسانس در دبی پس از اتمام تحصیلات خود در صورتیکه تمایل به ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر نداشته باشند، دولت دبی به آن ها یکسال زمان می دهد تا شغل مناسبی پیدا کنند و ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری دبی تغییر بدهند.

دانشجویان مقطع فوق لیسانس در دبی در حین تحصیل می توانند 20 ساعت در هفته را کار کنند و مبلغی حدود 10 تا 12 دلار به ازای هر ساعت کار دریافت نمایند که این مبلغ بخش اعظمی از هزینه های تحصیلی دانشجو را تامین می کند.

خرید و فروش ملک در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ویلاهای لوکس در دبی همکاری دارد.

داماک برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد بالا کسب کنید .با خرید ملک از داماک تور رایگان و جاذبه های زیبایش را از آن خود کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند.میتوانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی   ویلای قسطی   خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

damac

 

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

ویلای آماده اقامت دبی

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...