مهاجرت به امارات

مهاجرت به امارات 

مهاجرت به امارات ، این کشور  پادشاهی در قاره‌ی آسیا قرار گرفته است و کشوری مسلمان و اتحادی از هفت شیخ ‌نشین (ابوظبی، دبی، شارجه،

عجمان، فجیره، راس‌الخیمه و ام‌القوین) است. میزان مالیات پایین (تقریبا صفر) و امنیت بالا از دلایلی است که افراد

این کشور را برای مهاجرت انتخاب می‌کنند. پاسپورتهای اقامتی امارات معمولا دو ساله هستند و این یکی از مزایای این کشور نسبت به سایر کشورها خواهد بود.

مهاجرت به امارات به چند طریق انجام می شود ؟ 

  • مهاجرت به امارات  با خرید ملک

با این شیوه شما می‌توانید ملکی را در کشور امارات خریداری کنید و پاسپورت اقامت دو ساله را دریافت نمائید. شما باید ثابت کنید که تمکن مالی دارید (زیرا در مدت اقامت خود در امارات نمی توانید به کار مشغول شوید) و ملکی که خریداری می کنید نباید کمتر از یک میلیون درهم ارزش داشته باشد. 

  • مهاجرت به امارات با افتتاح شرکت (سرمایه گذاری و کارآفرینی)

شما می‌توانید با ثبت یک شرکت شخصی این پاسپورت را دریافت کنید. شما با ثبت شرکت مجوز تجارت در این کشور را دریافت می‌کنید و می‌توانید به عنوان یک شریک تجاری برای  اقامت امارات لاکچری دبی هم درخواست کنید. 

  • مهاجرت به امارات از طریق ازدواج

ازدواج با یک شهروند تبعه ‌ی امارات بستگی به دین و مذهب نفر دوم دارد. اگر فرد مسلمان باشد و  همه‌ ی مدارک خود را ارائه دهد دادگاه می‌تواند با ازدواج موافقت کند. 

  • مهاجرت به امارات از طریق کار

در این شیوه پس از اینکه وزارت کار امارات تایید کرد که هیچ فرد اماراتی واجد شرایط انجام این کار نیست و کسی برای این شغل اقدام نکرده است، کارفرما می‌تواند درخواستی را از طرف کارمند غیر اماراتی خود ارائه دهد. اگر این درخواست تایید شود به فرد پاسپورت کاری داده می‌شود که معمولا دو سال اعتبار دارد. 

  • مهاجرت به امارات از طریق تولد

تولد در سرزمین امارات لاکچری دبی باعث دریافت تابعیت این کشور نمی‌گردد مگر آنکه پدر و مادر این طفل نامعلوم باشند

  •   مهاجرت به امارات با اعمال اصل خون

هر طفلی که بعد از ژانویه ۱۹۷۲ از پدر اماراتی (در هر کجای دنیا متولد گردد) تبعه امارات محسوب می‌گردد. البته کسانی که در خارج از امارات متولد می شوند باید به‌ طور قانونی و بر اساس ازدواج مرد اماراتی به دنیا آمده باشند.

طفلی که از مادر اماراتی و پدر نامعلوم در هر کجای دنیا متولد گردد اماراتی محسوب می‌گردد.

برای اخذ مهاجرت تحصیلی در دانشگاه‌های امارات باید مدرک آیلتس با حداقل نمره‌ی ۶ را داشته باشید زیرا معمولا در دانشگاه‌های بین‌المللی این کشور تدریس به زبان انگلیسی انجام می‌شود. دانشگاه‌های این کشور در دنیا دارای رنکینگ بالایی هستند و خدمات خوبی را به دانشجویان خود عرضه می‌کنند.

  • اخراج از کشور

در صورتی که شما دارای اجازه اقامت در امارات بوده اید ولی اجازه اقامت تان تمدید نشود، اداره کل مهاجرت تصمیم به اخراج شما از کشور می گیرد.

در صورتی که تا پایان مهلت داده شده از امارات خارج نشوید، پلیس یا مرزبانی شما را از کشور خارج می کنند.

و....

خرید و فروش ملک در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ه های لوکس در شهر دبی  همکاری دارد.

داماک برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند  .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد بالا کسب کنید .با خرید ملک از داماک تور رایگان و جاذبه های زیبایش را از آن خود کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند.میتوانند اقامت رایگان خود را از طریق خرید املاک لوکس دریافت کنند  جهت مشاوره رایگان در راستای این امر با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالب مشابه:

پاسپورت   مهاجرت به امارات    مهاجرت به دبی

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...