اقامت دبی

اقامت دبی

همانطور که میدانید دبی دارای روش های مختلفی برای اقامت به دبی است که در مقالات پیشین راجب آن صحبت کردیم .

مهاجرت  در امارات.شامل :

  1. اقامت تحصیلی به امارات
  2. اقامت کاری به امارات
  3. اقامت از طریق سرمایه گذاری در امارات
  4. اقامت  از طریق ثبت شرکت در امارات
  5. اقامت از طریق کارآفرینی در امارات

کسب اقامت دبی به چند روش امکان پذیر است ؟ 

کسب اقامت دبی از دو طریق امکان پذیر می باشد که به در زیر، آن مورد بررسی قرار می گیرد.

  • اصل خاک:

اصل خاک یکی از شیوه های اخذ اقامت کشور هاست که بر اساس این اصل هر فردی که در کشور هایی که از قانون خاک تبعیت میکند ،فرزنددار شود میتواند برای فرزند خود اقامت یا شهروندی این کشور را دریافت کند .در ارتباط با اصل خاک ،تفاوتی برای دولت های کشور های مورد نظر نمی کند که والدین از چه روش هایی وارد کشور می شوند .فرند این والدین می توانند طبق قوانین کشور اقامت کشور مورد نظر را اخذ کنند .

 

افراد می توانند از روش های مختلف همچون ویزای تحصیلی،ویزای توریستی ، ویزای کاری و ویزای سرمایه گذاری وارد کشورهای ذکر شده شوند و اقامت خودرا از طریق تولد فرزند دریافت کنند .

  • اصل خون:

اصل خون به شیوه ای از تابعیت اطلاق می شود که افراد بر اساس ملیت والدین خود می توانند ،شهروندی یک کشور را دریافت کنند.اکثر کشورهای اروپایی و استرالیا از این قانون تیعیت می کنند ودر صورت اقامت را به فرزندی که در کشور متولد شده اعطا می کنند که پدر یا مادر ملیت کشور مورد نظر را داشته باشند.

کشورهایی که در حال حاضر از اصل خون تبعیت می کنند در گذشته با فرزنددار شدن در خاک کشور خود به فرزندان اقامت می دادند ولی به علت جلو گیری از مهاجرت های غیر قانونی و کم کردنآمار مهاجرت ،قوانین خود را تغییر داده وبا این امر فشار بروی مهاجران برای بازگشت به کشورشان استفاده می کردند.

کسب اقامت رایگان دبی با معتبر ترین شرکت املاک دبی 

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ویلاهای لوکس در دبی همکاری دارد.

داماک برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد بالا کسب کنید .با خرید ملک از داماک تور رایگان و جاذبه های زیبایش را از آن خود کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند.میتوانند اقامت رایگان دبی با خرید املاک لوکس ار این شرکت معتبر اخذ کنند و جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی       

damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...