اقامت دبی با خرید ملک - امارات

اقامت رایگان دردبی با داماک damac group 

از مزیت های زندگی در امارات، می توان به شرایط اقامت در دبی در سطوح عالی، حداقل مالیات، شرایط تحصیلی ایده آل،

شرایط مطلوب بازار کار در امارات میباشد. اگرچه قوانین و مقررات خاصی برای اعطای اقامت دائم در امارات وجود دارد، اما امری

امکان پذیر است .و در صورتی که کلیه مدارک و مراحل به درستی ارائه و انجام گردد، ظرف مدت کوتاهی می توان به اقامت امارات دست یافت.

 ویزای اقامت امارات به صورت 3 ساله بوده است. پس از منقضی شدن می توان آن را به دفعات نامحدود، تمدید نمود. افراد مهاجر می توانند با گرفتن ویزای اقامت امارات، به صورت دائمی در این کشور زندگی کنند و برای همسر و فرزندان کمتر از 18 سال اقامت بگیرند. کسانی که موفق به دریافت اقامت امارات می شوند، یک کارت شناسایی برای فرد صادر می گردد. این کارت به منزله پاسپورت (قابل استفاده در امارات) است و در سراسر امارات دارای اعتبار میباشد. برای این که اعتبار ویزای اقامت امارات حفظ گردد، شخص خارجی بایستی هر 6 ماه یک بار، به این کشور سفر کرده و وارد خاک امارات شود. در غیر این صورت ویزای فرد خارجی مسدود گردیده و در صورت رفع مسدودی بایستی هزینه جداگانه ای پرداخت شود.

اقامت  رایگان امارات از طریق قرارداد کاری با داماک damac group:

شرایط اقامت در دبی از طریق انعقاد قرارداد کاری امکان پذیرمیباشد. شرایط و بازار کار در امارات در سطح بسیار مطلوبی است. طبق گزارش های به دست آمده، نرخ بیکاری در این کشور تقریبا 1.72 % است که نسبت به سایر کشورهای جهان بسیار پایین است. افرادی که تمایل به کار در امارات دارند، بایستی از لحاظ مدرک تحصیلی، توانایی جسمی، شرایط سنی، سطح دانش زبان انگلیسی و عربی و… واجد شرایط باشند.

در واقع برای کار در امارات شرایط خاصی حاکم است. قدم اول برای اقامت رایگان کاری به این کشور، دریافت ویزای کار یا اشتغال امارات است . بدون اخذ ویزا امکان مهاجرت کاری به دبی وجود ندارد. لازم است بدانید کلیه مراحل مربوط به اخذ ویزا بایستی از سوی کارفرمای اماراتی صورت گیرد. مدت زمانی که طول خواهد کشید تا ویزای کاری فرد متقاضی صادر گردد، تقریبا بین 2 الی 3 هفته است .

اقامت رایگان  امارات از طریق خرید ملک مسکونی با داماک damac group:

از دیگر راه هایی که شرایط اقامت در دبی را آسان میکند  خرید ملک مسکونی در کشور امارات میباشد. مشروط بر این که ملک خریداری شده توسط متقاضی، به ارزش حداقل 1.000.000 AED (درهم امارات) باشد. ویزایی که از این طریق برای متقاضی صادر می گردد به مدت 2 سال اعتبار خواهد داشت. فردی که این روش از مهاجرت را انتخاب می نماید، به مدت 2 سال، اجازه کار یا فعالیت شغلی در امارات را ندارد. پس از گذشت 2 سال و انقضای ویزا، می تواند جهت اخذ اقامت دائم اقدامات لازم را به عمل آورده .و سپس به تجارت و کسب و کار بپردازد.

برای اخذ اقامت رایگان کشور امارات باید یک سری شرایط را مدنظر داشته باشیم . شرایطی که برای اقامت در کشور امارات دیده می شود به صورت سرمایه گذاری بیشتر رویت شده . ویزای کاری این کشور از ارزش مخصوص به خود برخوردار است. افراد برای اخذ اقامت کشور امارات باید چندین موارد را در نظر داشته باشند. اولین گزینه وجود سیستم کاری در این کشور میباشد. برای اخذ اقامت رایگان  کشور امارات  باید در ابتدا توسط ارگان و کارفرمای مشخصی مورد تأیید قرار بگیرید، تأیید توسط کارفرما می‌تواند رویکردهای مشخصی داشته باشد.

سرمایه گذاری در کشور امارات به صورت چند جانبه دیده می‌شود، در زمینه سرمایه‌گذاری روتین در کشور امارات چندین مورد دیده می‌شود: اولین گزینه ثبت شرکت است، ثبت شرکت در کشور امارات به صورت مسئولیت محدود یکی از سریعترین روش هایی است که اجازه می‌دهد برای خود و همراه خود اقامت رایگان  کشور امارات را فراهم سازید. اقتصاد کشور امارات در سال های اخیر تغییرات زیادی داشته است. یک اصل مهم اقتصادی در کشور امارات را لحاظ کنید: که میزان سود آوری شرکت شما می‌بایست به دولت کشور امارات اثبات شود .

دریافت اقامت رایگان خانوادگی امارات با خرید ملک از داماک گروپ 

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز املاک لوکس در دبی همکاری دارد.

داماک برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد بالا کسب کنید .با خرید ملک از داماک تور رایگان و جاذبه های زیبایش را از آن خود کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند.میتوانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

 مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی        

damac

 آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...