پاسپورت دبی

  پاسپورت 

کار کردن با پاسپورت غیر از پاسپورت کار و استخدام در دبی غیرقانونی است؛ اما می‌توانید با پاسپورت توریستی بیایید و به‌ طور

فعالانه دنبال کار در دبی باشید. تحت قوانین اخیر مربوط به پاسپورتهای اشتغال، کاندیداهای موفقی که موفق به استخدام توسط کارفرمایان دبی می‌شوند باید جهت گرفتن پاسپورت کار خود از امارت خارج شوند.

آیا خودم می‌توانم برای پاسپورت کار درخواست کنم؟

خیر، این کار را به‌ تنهایی نمی‌توانید انجام دهید. استخدام و اقامت در دبی به یک سیستم حمایتی کار می‌کنند. یک کارفرما موردی مناسب برای درخواست کار و پاسپورت اقامت برای کارکنان است. این بدین معنی است که شما می‌بایست قبل از اینکه برای پاسپورت کار درخواست بدهید استخدام‌ شده باشید.

سیستم حمایت مالی امارات چگونه کار می‌کند؟

حامی تخصیص‌ یافته به کارمند برای پاسپورت اقامت، کارفرمای آن‌ هاست بدون در نظر گرفتن اینکه درون یا بیرون زون‌ های آزاد کار می‌کند. اقامت دبی یا امارات موقت است و برای سه سال قانونی است اما قابل‌ تجدید است پاسپورت بر روی گذرنامه شما مهر می‌شود.

قوانین امارات ملزم می‌داند که اقامت بیگانگان (ملیت‌ های خارجی) در ابتدا توسط دولت امارات حمایت شود (شهروندی). دولت امارات می‌تواند حامی خصوصی مستقیم، مانند استخدام یک خدمتکار خانگی در امارات، یا حامیان غیرمستقیم مانند کارفرمایان در کسب‌ و کار است. کسب‌ و کارها قادرند کارکنان خود را حمایت کنند چرا که دولت امارات شریک، مالک یا سهامدار عمده حمایت کسب‌ و کار است.

اقامت موقت دبی  چه حقوقی را شامل نمی‌شود؟

در اقامت موقت حق کار یا دنبال کار بودن هم‌ زمان وجود ندارد، هم‌ چنین ضمانتی برای استخدام هم نیست. کودکان زیر ۱۸ سال حمایت‌ شده و افراد دارای ملک موروثی بالای ۶۰ که اقامت آن‌ ها توسط شرکت‌ های توسعه‌ دهنده ملک حمایت‌ شده برای استخدام در امارات واجد شرایط نیستند. سایر ساکنین از طریق فرایندهای درخواست معمول به‌ طور قانونی استخدام شوند.

سرمایه گذاری با معتبرترین شرکت املاک دبی 

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند.میتوانند با گرفتن پاسپورت و مهاجرت به دبی این شرکت معتبر جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی  ویلای قسطی  خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

 آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...