پاسپورت سرمایه گذاری دبی

پاسپورت سرمایه گذاری دبی 

همیشه با سوالاتی نظیر ” چگونه پاسپورت سرمایه گذاری دبی را دریافت کنم؟” و یا” قوانین پاسپورت املاک دبی چگونه است”

روبه رو می شوید. در واقع این موضوع زیاد پیچیده ای نیست ولی باید متذکر شویم که افراد زیادی در هنگام دریافت پاسپورت دارایی دبی که به پاسپورت طلایی مشهور است، دچار سرگشتگی می شوند.

برای آسان کردن فهم روند دریافت پاسپورت املاک و آگاهی از قوانین آن برای همه، تصمیم گرفتیم تا در این مورد به طور مفصل توضیحاتی را ارایه دهیم. در این راهنما شما را با تک تک مراحل درخواست و دریافت پاسپورت دارایی امارات متحده عربی آشنا خواهیم کرد.

انواع پاسپورت

خب بیایید تصور کنیم که شما از همه معیار ها آگاه هستید و واجد شرایط درخواست پاسپورت طلایی بر اساس سرمایه گذاری املاک هستید. قدم بعدی این است که بدانید کدام نوع از پاسپورت برای سرمایه گذاران املاک مناسب است.شما می توانید یا درخواست پاسپورت ۶ ماهه( ورود متعدد کوتاه مدت) بدهید و یا اینکه می توانید درخواست پاسپورت اقامت بلند مدت دو ساله بدهید. طبقه بندی پاسپورت ها با هم متفاوت است.

پاسپورت دارایی ۶ ماهه در واقع یک پاسپورت توریستی است اما این امکان را برای شما فراهم می کند که هرگاه که بخواهید به دبی وارد شوید. برای تمدید پاسپورت، لازم است که متقاضیان از دبی خارج شوند. در دبی آزمایشات پزشکی به منظور دریافت پاسپورت گردشگری انجام می پذیرد.پاسپورت اقامتی دارایی شما را مقیم دبی می کند در نتیجه قوانین و مقررات افراد مقیم برای شما نیز اعمال می شود. شما و خانواده تان برای دریافت پاسپورت اقامت امارات باید تحت آزمایشات پزشکی قرار بگیرید.

چگونه پاسپورت ملک دبی (سرمایه گذاری) را دریافت کنید

تمام مراحل را کنترل کنید و مطمئن شوید که هیچ چیز را جا نینداخته اید.زمانی که مطمئن شدید که اموال سرمایه گذاری شده در دبی شما را واجد شرایط دریافت پاسپورت دارایی می کند، مدارک بالا را مهیا کنید و به اداره املاک دبی برسانید.

به پذیرش مراجعه کنید و از آنها بپرسید که برای دریافت پاسپورت طلایی باید به کجا مراجعه کنید. مدارک را به بخش مربوطه بدهید و مشخص کنید که چه نوع پاسپورتی می خواهید.

پاسپورت ۶ ماهه

دریافت پاسپورت اموال ۶ ماهه با قابلیت ورود متعدد دبی آسان است و روند آن یک هفته به طول می انجامد. از طرف دیگر، اگر بخواهید برای پاسپورت دو ساله درخواست بدهید،

پاسپورت اقامت دوساله

در ابتدا به اداره املاک دبی بروید، مدارک مورد نیاز را تحویل دهید و هزینه پاسپورت را بپردازید. سپس اداره املاک دبی گواهی را برای ارایه به اداره توسعه اقتصادی صادر می کند.

سپس توسعه اقتصاد دبی گواهی سرمایه گذاری به شما اعطا می کند که هزینه آن سالانه ۲۰۰۰ درهم است. سپس باید با در دست داشتن این گواهی، به بخش مهاجرت مراجعه کنید و این بخش شما را به عنوان مقیم بر اساس سرمایه گذاری در دبی ، محسوب می کند.مدت زمان دریافت این پاسپورت یک ماه است.

معایب سرمایه گذاری در امارات

لزوم معرفی شریک در امارات برای سرمایه گذاری: به استثنا مناطق آزاد، جهت سرمایه گذاری در امارات، معرفی شریک اماراتی با سهام ۵۱ درصدی از معایب سرمایه گذاری در امارات محسوب می‌شود. البته مذاکراتی جهت حذف شرط وجود شریک اماراتی جهت سرمایه گذاری در امارات مطرح شده ات ولی تاکنون منجر به تصویب قانون و مقرراتی در این زمینه نشده است.

لزوم حضور نماینده محلی: سرمایه گذاری در امارات و ثبت شرکت در امارات چه به صورت شعبه شرکت و یا دفتر نمایندگی، نیاز به حضور فردی به عنوان نماینده از اتباع امارات دارد.

امکان تغییر قوانین سرمایه گذاری در امارات: انجام سرمایه گذاری در امارات با توجه به تحولات منطقه ای و بحران به وجود آمده در کشورهای عربی و رویگرد ضد ایرانی مقامات امارات، سرمایه گذاری ایرانیان در امارات را با خطر مواجه کرده است.

خرید و فروش ملک در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ویلاهای لوکس در دبی همکاری دارد.

داماک برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد بالا کسب کنید .با خرید ملک از داماک تور رایگان و جاذبه های زیبایش را از آن خود کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند.میتوانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

 مطالب مشابه:

 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

  آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

 

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...