ثبت شرکت دبی

 ثبت شرکت در دبی 

برای ثبت شرکت در دبی ابتدا باید موضوع فعالیت خود را مشخص کنید زیرا در دبی برای ثبت کردن هر شرکتی باید مجوز دریافت کنید و این مجوزها نسبت به موضوع فعالیت شما متفاوت است. در کل 3 نوع مجوز صادر می شود .

گواهی تجارت و تجارت عمومی:

تجارت به معنای واردات و صادرات می باشد.زمانی که چند کالا محدود را وارد و یا صادر می کنیم گواهی تجارت باید بگیریم با ذکر اسم کالاها.

ولی اگر کالاهای وارداتی یا صادراتی محدود نباشد باید گواهی تجارت عمومی اخذ نمایم که باید هزینه بیشتری برای گرفتن این گواهی بپردازیم.

گواهی صنعت:

گواهی صنعتی زمانی صادر می شود که موضوع فعالیت تولید و یا بسته بندی است.

گواهی حرفه ایی:

اگر موضوع فعالیت تان خدماتی ،آموزشی،هنرمندان و مشاوره ایی باشد باید گواهی حرفه ایی اخذ نمایید.

قانون برای ثبت شرکت در دبی (در مناطق آزاد )محدودیتی برای میزان سرمایه گذاری تعریف نکرده است.(سرمایه می تواند از یک دلار تا بی نهایت باشد).

 

مزایای ثبت شرکت در دبی:

1-با ثبت شرکت در دبی از امکانات جهانی و اعتبار بین المللی و اعتبارات مالی و بانکی برخوردار می شوید. 2-در دبی شرکت های سهامی از پرداخت مالیات معاف هستند. 3-با ثبت شرکت در دبی می توانید وام های بلند مدت با بهره پایین اخذ نمایید.4-با ثبت شرکت در دبی ،اقامت دبی هم برای متقاضی و همه اعضای خانواده ممکن می شود.5-سرمایه گذاری مطمئن در یک کشور بزرگ با ثبات اقتصادی و بازگشت سرمایه از طریق خرید ملک و زمین. 6-نزدیکی شهر دبی به ایران و رفت وآمد آسان.7-داشتن زندگی ایده آل در سطح استاندارد جهانی و امکان تحصیل برای خود فرزندان8-امکان باز کردن حساب بانکی.

این موارد از جمله مزایای ثبت شرکت در دبی می باشد.

باید توجه داشته باشید که راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت در دبی در دو حوزه قانونی صورت می گیرد که قوانین و فعالیت هر حوزه متفاوت است و شما باید نسبت به فعالیت خود حوزه مناسب را انتخاب نمایید.

1- اداره توسعه اقتصادی:

این اداره یک هیات دولتی محسوب می شود که مسئول صادر کردن پروانه های تجاری می باشد به عبارتی این اداره ثبت شرکت در امارات را به عهده دارد و در صورت ثبت شرکت در اداره توسعه اقتصاد 51 درصد از سهام شرکت باید متعلق به یک اماراتی باشد.

2-منطقه آزاد تجاری که شامل شهر های (راس الخیمه،جبل علی،فرودگاه دبی ،شهر اینترنت دبی،شهر مدیا دبی،عجمان،شارجه) می باشد.

در این مناطق شما می توانید مالکیت 100 درصد را داشته باشید و نیازی به کفیل عرب نیست و هم چنین معاف از پرداخت هر گونه مالیات می باشند.

با توجه به مطالبی که بیان کردیم ثبت شرکت در منطقه آزاد تجاری ساده تر از اداره توسعه اقتصادی می باشد.

مسئله حائز اهمیت این است که  بعضی از فعالیت ها باید در حوزه قانونی اداره توسعه اقتصادی ،شرکت خود را ثبت کنند .در واقع هر شرکتی به غیر از شرکت های دارای مجوز حرفه ایی باید 51 درصد از سهام خود را توسط اتباع امارات متحده عربی تامین کند.

شرکت داماک گروپ مورد احترام ترین سایت املاک

خرید و فروش ملک در دبی  

اکثر خانه های دبی  به صورت آسمان خراش ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ویلاهای لوکس در دبی همکاری دارد.

داماک برای رفاه حال شما ، وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک گروپ ، برندترین سایت املاک در دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است. شما با خرید ملک لوکس ، تور رایگان به دبی و صدها جایزه ارزنده را از آن خود کنید و با اجاره دادن این املاک ، درامد دلاری و درهمی  بالایی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند، می توانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

 

مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای امارات     

damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

 آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمهاجرت به دبی

 

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...