سریع ترین راه مهاجرت

سریعترین راه مهاجرت

بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت دارند ممکن است به دلایل مختلف تمایل به انتخاب سریع ترین راه مهاجرت را داشته باشند و

به این امر توجه ویژه ای نمایند. بر همگان واضح است که هر کشوری فرآیند مشخصی برای دادن وقت سفارت و صدور پاسپورت دارد که ممکن است در برخی کشورها 3،4 ماه و در برخی دیگر حتی تا 2 سال نیز به طول انجامد. از آن جایی که به مرور زمان هم نرخ ارز ممکن است افزایش یابد و هم قوانین مهاجرتی کشورها سختگیرانه تر گردد آگاهی از راه مهاجرتی که سریع به مقصد برسد اهمیت بسیار زیادی دارد. 

مدارک لازم برای انتخاب سریع ترین راه مهاجرت

به منظور انتخاب سریع ترین راه مهاجرت به اروپا یعنی تحصیل در امارات ابتدائا فرد باید از دانشگاه یا کالج مورد نظر خود در امارات پذیرش بگیرد. پس از اخذ پذیرش نیز باید برای اخذ پاسپورت تحصیلی امارات اقدام نماید که اصلی ترین مدارک مورد نیاز آن عبارت هستند از:

  • نامه اخذ پذیرش قطعی از دانشگاه یا کالج
  • گواهی تمکن مالی برای پرداخت شهریه دانشگاه یا کالج و هزینه های زندگی در امارات
  • پاسپورت فرد که باید تاریخ انقضای آن بیش از 6 ماه پس از روز ورود فرد به امارات باشد.
  • کپی صفحه اول پاسپورت که عکس فرد در آن قرار گرفته است.
  • عکس پاسپورتی که بیش از 6 ماه پیش از درخواست پاسپورت تحصیلی امارات گرفته نشده باشد.

آشنایی با سریع ترین راه مهاجرت

صرف نظر از کشورهای در حال توسعه که در غالب موارد اخذ اقامت آن ها تاثیر مثبت بزرگی بر آینده تحصیلی و کاری فرد نخواهد داشت، سریع ترین راه مهاجرت به کشوری توسعه یافته و قدرتمند از طریق تحصیل در امارات است.

امارات علاوه بر این که یک کشور صنعتی است و از سال 2007 نیز عضو شنگن شده است، چه به لحاظ شهریه کالج ها و دانشگاه ها و چه به لحاظ هزینه زندگی ارزان قیمت است. فرآیند نوبت دهی وقت سفارت و صدور پاسپورت در کشور امارات نیز بین 2 ماه و نیم تا 4 ماه به طول می انجامد و از آن جایی که اخذ پذیرش از کالج های آن نیازی به داشتن مدرک زبان ندارد، لازم نیست متقاضیان تحصیل در امارات زمانی را برای یادگیری زبان و شرکت در آزمون در کشور مبدا خود صرف نمایند.

شرایط اقتصادی برای مهاجرت 

در زمان تحصیل در دانشگاه که افراد اجازه دارند مشغول به کار پاره وقت دانشجویی شوند و بابت هر ساعت کار حدود 7370HUF (فورینت) حقوق بگیرند.

آمار بیکاری در امارات نیز در سال 2020 تنها 3.4% است یعنی کافی است فرد تسلط کافی به زبان مجاری، آلمانی یا انگلیسی داشته باشد و در حیطه شغلی خود نیز فرد متخصصی باشد تا بتواند پس از فارغ التحصیلی شغل تمام وقت مناسبی پیدا کند و بدین ترتیب اقامت خود در امارات را تمدید نماید.

راه های مهاجرت 

از جمله راه های قانونی مهاجرتی می توان به سرمایه گذاری، خرید ملک، ازدواج، تولد، تحصیل و کار اشاره نمود؛ منتهی معمولا در غالب کشورها راه سرمایه گذاری جزو طولانی ترین پروسه های مهاجرتی و راه تحصیل از سریع ترین روش های مهاجرت می باشد. منتهی کشورها برای صدور پاسپورت خود فرآیند متفاوتی دارند مثلا اخذ پاسپورت تحصیلی کانادا حدود 5 ماه به طول می انجامد و وقت سفارت در برخی کشورها از جمله آلمان آنقدر طولانی مدت است که ممکن است فردی 1.5 تا 2 سال منتظر باشد تا نوبت مصاحبه وی برسد.

خرید و فروش ملک در دبی 

اکثر خانه های در امارات به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ویلاهای لوکس در دبی همکاری دارد.

داماک برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد بالا کسب کنید .با خرید ملک از داماک تور رایگان و جاذبه های زیبایش را از آن خود کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند.میتوانند شما با خرید ملک در امارات سریع مهاجرت کنید .شما عزیزان جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

 مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی   ویلای قسطی   خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

 آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

 آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

 

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...