اقامت دبی

اقامت دبی 

شرایط اقامت در دبی از طریق عقد قرارداد کاری نیز امکان پذیر می باشد. شرایط و بازار کار در امارات به علت شرایط خوب

اقتصادی آن در سطح مطلوبی قرار دارد. به طوری که طبق تحقیقات و گزارش های به دست آمده، آمار بیکاری در این کشور بسیار پایین و در حدود 1.7% می باشد که نسبت به سایر کشورهای جهان بسیار پایین است. افرادی که تمایل به کار در این شهر دارند، باید از لحاظ مدرک تحصیلی، توانایی جسمی، شرایط سنی، سطح دانش زبان انگلیسی و عربی و...دارای  شرایط مورد نظر و مناسب باشند.توجه داشته باشید تمامی مراحل مربوط به دریافت ویزا باید از سوی کارفرمای اماراتی  صورت بگیرد. 

اقامت کاری امارات 

همان طور که گفته شد به دلیل داشتن اقتصاد پیشرفته و شرایط مناسب بسیاری از جمعیت دبی را مهاجران تشکیل می دهند،دبی به افرادی که خواستار و علاقه مند به کار در این شهر باشند،در صورت داشتن شرایط و مدارک لازم و طی انجام فرآین های مشخصی اجازه ورود موقت می دهد. البته با توجه به سیاست های اخیر دبی این شهر سعی بر این دارد به استثنای مشاغل سطح پایین مثل کارگری های متداول در مابقی مشاغل تا حد امکان از نیروهای بومی یا حداقل، افرادی که موفق به دریافت تابعیت یا اقامت دائم شده اند استفاده کند.

مدارک مورد نیاز جهت کار در دبی

یکی از مدارک مورد نیاز جهت کار در دبی دریافت مجوز کار در این شهر است. جهت دریافت این مجوز نیاز است تا یک کارفرما یا یک شرکت معتبر در امارات پیشنهاد شغلی مرتبط با سابقه کاری و رشته شما را به شما ارائه دهد. سپس با پیشنهاد کاری و انعقاد یک قرارداد ابتدایی و ساده (حتی می تواند این قرار داد به صورت دوطرفه از راه دور انجام شود)، کارفرما یا کارمند شرکتی که شما با آن قرارداد دارید برای دریافت مجوز کار در دبی برای شما اقدام کند. خیلی از افراد در این مرحله از کار با ویزای توریستی 30 روزه و سپس با تمدید 30 روز دیگر در امارات اقامت می کنند و در کنار کارفرما مراحل دریافت مجوز کار در امارات را دنبال می کنند.

 مدارک لازم برای اخذ ویزای کاری دبی

مدارک لازم برای دریافت ویزای کاری این شهرعبارتند از:

  • داشتن پاسپورت با بیشتر از 6 ماه اعتبار.
  • سن برای دریافت ویزای کاری بین 26 تا 40 سال (البته طبق قانون افراد تا سن 50 سالگی نیز می توانند اقدام نمایند.)
  • ارائه گواهی معتبر پزشکی که نشان دهنده سلامت کامل جسمانی و بهداشتی فرد متقاضی باشد.
  • ارائه فرم درخواست ویزای کاری دبی به همراه عکس رنگی گذرنامه ای به تعداد چند عدد که مربوط به همان سال
  • گواهی عدم سوء پیشینه از کشور متبوع فرد متقاضی
  • ارائه تمامی مدارک ترجمه شده تحصیلی و گواهی نامه مهارت ها و بیمه کاری نیز برای اثبات فعالیت و کار در حوزه تخصصی

در نهایت با ارائه این مدارک و معرفی نامه و یا قرار داد با کارفرما( که تمام مراحل تایید رسمی آن از سوی کارفرما و شرکت طی شده باشد) ، می توانید موفق به دریافت مجوز کار در دبی شوید. برای دریافت این مجوز در طول مراحل کاری حدود 1500 تا 2000 درهم هزینه برای پرداخت مهرها ، شناسه و آی دی اماراتی و سایر موارد مشابه نیاز است.

 گرفتن اقامت خانوادگی با شرکت معتبر  دبی 

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ویلاهای لوکس در دبی همکاری دارد.

داماک برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد بالا کسب کنید .با خرید ملک از داماک تور رایگان و جاذبه های زیبایش را از آن خود کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند.شما با خرید املاک تجاری و لوکس و کار در دبی اقامت  خانوادگی خود را از این شرکت معتبر اخذ کنید .

میتوانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای امارات     

damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

  آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

 

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...