اقامت در امارات

 چرا اقامت امارات  ؟ 

امارات متحده عربی یکی از جذاب‌ ترین کشورهای جهان از نظر کسب و کار و محل اقامت می باشد. اصلی‌ترین مزیت این کشور

عبارت است از مالیات آزاد، استانداردهای بالای زندگی، شرایط عالی برای پیشرفت و توسعه کسب و کار و ثبات شرایط اقتصادی و سیاسی.

قبل از هرچیز برای شروع کسب و کار و مهاجرت به امارات متحده عربی باید برای دریافت ویزای اقامت امارات (مجوز اقامت) اقدام کنید. دریافت این ویزا نسبتا آسان می باشد و در صورتی که الزامات مربوطه به درستی پیگیری شود،  در مدت زمان کوتاهی می‌توانید آن را بدست آورید.

ویژگی های خاص ویزای اقامتی امارات

ویزای اقامت امارات برخلاف ویزای توریستی برای مدت3 سال صادر می‌شود و پس از اتمام انقضا به تعداد دفعات نامحدودی قابل تمدید می باشد. با دریافت ویزای اقامت امارات متحده عربی حق اقامت بلند مدت در این کشور به شما داده خواهد شد، به علاوه می‌توانید برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود نیز ویزای اقامت دریافت کنید. همچنین با دریافت اقامت امارات علاوه بر ویزا کارت شناسایی نیز برای متقاضی صادر می گردد .

تمدید ویزای اقامت

کارت شناسایی در سراسر امارات متحده معتبر می باشد و ممکن است در داخل کشور به جای پاسپورت استفاده شود. برای حفظ اعتبار ویزای اقامت امارات شما باید هر شش ماه یک بار وارد خاک این کشور شوید.نقض این قانون سبب مسدود شدن ویزا خواهد شد و رفع آن مستلزم پرداخت هزینه است.

گرفتن اقامت امارات از طریق املاک 

در صورت خرید ملک مسکونی در دبی یا دیگر شهرهای امارات به ارزش بیش از یک میلیون درهم، می توانید اقامت امارات را بدست آورید. در چنین شرایطی مدت اعتبار این ویزا 2 سال می باشد.

توجه داشته باشید که در این مدت نمی توانید به فعالیت‌های تجاری بپردازید اما بعد از 2 سال می توانید برای دریافت اقامت بلند مدت امارات متحده اقدام کنید و پس از آن به فعالیت های تجاری و اقتصادی مشغول شوید.

اخذ اقامت امارات  از طریق قرارداد کاری

کشور امارات متحده عربی از شرایط مناسبی برای کار برخوردار است و باتوجه به نرخ بیکاری پایین، حدود 1.72 درصد، در میان کشورهای با نرخ بیکاری پایین قرار می گیرد.

متقاضیان کار در این کشور با توجه به سوابق و شرایط کاری، مدرک تحصیلی، وضعیت جسمانی، وضعیت تاهل، سن، و میزان آشنایی با زبان عربی و انگلیسی می‌توانند نسبت به اخذ اقامت کاری این کشور اقدام کنند.

 گرفتن اقامت از طریق سرمایه گذاری  و ثبت شرکت

ثبت شرکت و سرمایه گذاری روش راحت و کارآمدی برای دریافت اقامت امارات متحده عربی است و به علت اقتصاد پویا و موقعیت استراتژیک جغرافیایی و نرخ پایین مالیات میتوان سرمایه گذاری موفقی در این کشور داشت. امارات متحده عربی برای کسانی که در این کشور شرکتی ثبت می‌کنند تسهیلات بی‌شماری ارائه میدهد، از جمله:

دریافت اقامت امارات بدون کم ترین مشکلی: دریافت اقامت امارات فقط چند هفته طول می کشد و هزینه‌های آن نسبتا پایین است. علاوه بر این،لازم نیست که حتما در شرکت فعالیت واقعی انجام دهید.

این شرکت ها می توانند کاملا صوری باشند اما با این حال اگر مایل به تجارت و فعالیت واقعی در شرکت خود هستید می توانید به راحتی به تجارت در این کشور بپردازید و مالیاتی نپردازید بنابراین ثبت شرکت یکی از بهترین راه های دریافت اقامت امارات متحده عربی می باشد.

 

مطالبه مشابه :

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

    آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی     

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

 

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...