اقامت در کشور امارات

 اقامت در کشور امارات 

 راهی مطمئن برای اقامت در کشور امارات می‌باشند. ثبت شرکت یکی از راه‌های مطمئن، مناسب و اقتصادی می‌باشد.

 امارات، یکی از پیشرفته ‌ترین کشورهای دنیا در همسایگی کشور ما ایران واقع شده است. کشور امارات نه فقط به دلیل جذابیت برای سرمایه‌گذاران بخاطر رونق بازار اقتصادی بلکه به دلایل مختلف که برای موسس شرکت به همراه دارد همیشه مورد پسند بوده است. دبی به دلیل برخورداری از بالاترین استانداردهای زندگی و رشد سریع و چشم‌گیر اقتصادی موقعیت خوبی برای ثبت شرکتهای بزرگ در این منطقه پیدا کرده است. 

کشور امارات سالهاست که به هیچ عنوان اقامت دائم برای ایرانیان صادر نمیکند؛ اخذ اقامت دبی حتی برای تحصیل دانشجویان به سختی صادر میشود. در سال جاری طی هماهنگی هایی با شرکتهای خصوصی مقیم امارات موفق به اخذ پاسپورت اقامت امارات با اعتبار 4 ساله کارمندی از طریق اخذ پیشنهاد کاری با قابلیت تمدید سالیانه شده ایم. این پاسپورت اقامت 4 ساله را میتوان پس از  آن برای هر سال تمدید نمود و امکان زندگی و اقامت دبی را برای همسر و فرزندان متقاضی اصلی نیز شامل این اقامت میگردند.

شرایط اخذ اقامت دبی

این برنامه از طریق اخذ پیشنهاد کاری (جاب آفر) از شرکت های امارات صورت می پذیرد و بدون هیچ پیش نیازی مانند محدودیت سنی، مدارک دانشگاهی، زبان خارجی در این نوع پاسپورت میتوان اجازه کار برای متقاضی اصلی و خانواده اش کسب نمود. محدودیت سنی افراد همراه: برای فرزندان پسر حداکثر 18 سال و برای فرزندان دختر محدودیت سنی وجود ندارد.

فرآیند ثبت شرکت در کشور امارات

افرادیکه به دنبال اقامت به وسیله ثبت شرکت در کشور امارات هستند می‌بایست برای ثبت شرکت در دبی مرحله بعد دریافت مجوز و تاییدیه فعالیت از وزارت توسعه اقتصادی (DED) امارات است، برای این منظور می‌بایست فرم درخواست استاندارد را تکمیل و در DED ثبت کنید. مشخص کردن محل شرکت و ارائه اجاره‌ نامه ، برای ثبت شرکت در دبی باید اجاره‌ نامه شرکت ارائه شود.برای ثبت شرکت در دبی می‌ بایست یک تفاهم نامه همکاری با حامی تجاری خود (MOA) ارائه کنید. این  تفاهم نامه به وزارت توسعه اقتصادی امارات ارائه می شود و درصد مالکیت تمام همکاران در آن مشخص شده است.مرحله نهایی ثبت تفاهم ‌نامه (MOA) و ارائه مدارک و اجاره نامه و درخواست برای گرفتن مجوز از (DED) است. لازم به ذکر است که تمام هزینه‌ها می‌ بایست در این مرحله پرداخت شود. صدور مجوز حدودا یک تا 5 هفته زمان می‌ برد.

شرکت‌های قابل ثبت در امارات

شرکت‌های مختلفی را می‌توان در دبی امارات ثبت کرد. از جمله این شرکت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :شرکت تضامنی، شرکت سهامی عام، شرکت سهامی خاص،  شرکت با مسئولیت محدود، شرکت‌های مختلط غیر سهامی یا مشارکت محدود با سهام یا سرمایه‌گذاری مشترک

ساختار حقوقی تجارت برای ثبت شرکت در امارات

برای ثبت شرکت در امارات می‌بایست ساختار حقوقی تجارت را انتخاب کنید و با توجه به قوانین این کشور ۷ ساختار حقوقی برای سازمان‌های تجاری مشخص شده است که عبارتند از :مشارکت در حمایت، مشارکت عمومی، سرمایه‌گذاری مشارکت، سهامی عام، سهامی خاص، به اشتراک گذاری مشارکت و شرکت سهامی دو ساختار حقوقی اشتراک‌گذاری مشارکت و شرکت سهامی خاص به طور کلی در نهادهای کوچک و متوسط کاربرد دارد.

 

 

سرمایه لازم برای ثبت شرکت در امارات 

یک سوال خیلی مهم افرادیکه قصد اخذ اقامت در کشور امارات به وسیله ثبت شرکت دارند این است که سرمایه لازم برای ثبت شرکت  در دبی و در مناطق آزاد امارات به چه میزان است. در جواب این سوال باید گفت برای ثبت شرکت در مناطق فوق‌الذکر هیچگونه محدودیتی برای سرمایه وجود ندارد.

پاسپورت توریستی دبی ( پاسپورت توریستی امارات دسته‌بندی پاسپورت امارات بر حسب هدف و مدت سفر متغیر است و به چند گروه مختلف تقسیم می‌شود. در واقع، تعیین مدت پاسپورت رابطه مستقیمی با هدف از سفر دارد و از این رو، پاسپورتهای توریستی دارای زمان‌هایی متغیر هستند.

همچنین، کلیه این پاسپورتها گروه یکبار و چندبار ورود تقسیم می‌شوند. بسیاری از کشورها پاسپورت خود را از طریق سفارت کشورشان انجام می دهند اما امارات دبی این وظیفه را به اداره مهاجرت و کار سپرده است. متقاضیان سفر های توریستی نیز می بایست برای سفر خود به دبی پاسپورت مربوطه را دریافت نمایند.

 سرمایه گذاری با معتبر ترین شرکت املاک در دبی 

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ویلاهای لوکس در دبی همکاری دارد.

داماک برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند  .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد بالا کسب کنید .با خرید ملک از داماک تور رایگان و جاذبه های زیبایش را از آن خود کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند.میتوانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

  مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای امارات     

damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت واقساط بدون بهره

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

اقامت به دبیمها جرت به دبی

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...