تفاوت اقامت و مهاجرت

 تفاوت مهاجرت و اقامت 

مهاجرت چیست؟

مهاجرت به معنای جابه جایی مردم از مکانی به مکانی دیگر می باشد ولی اقامت به وضعیت اقامت افراد در یک کشور اشاره

دارد که از حق شهروندی برخوردار نیستند. این اقامت معمولاً برای یک دوره نامحدود است.

در مهاجرت تاریخچه آن به عمر تاریخ بشریت می رسد. زندگی بهتر مانند خدمات آموزشی و بهداشتی بهتر و بیشتر، رهایی از برخی فشارها، آزادی سیاسی،آزادی مذهبی،تحصیل ، یافتن شغل مناسب، جنگ و هزاران دلیل دیگر میتواند از عوامل ترغیب یک شخص به مهاجرت باشد.

اقامت 

در اقامت دبی خود مقیم دائم از حق اقامت دائم جدا است. این افراد از قانون کنترل مهاجرت مستثنی هستند، افرادی که دارای اقامت دائم هستند،

اگر حق اقامت نداشته باشند همچنان به قانون کنترل مهاجرت نیاز دارند. با این حال، حق اقامت، خودکار به کسانی که از اقامت دائم برخوردار می‌شوند تعلق می‌گیرد. کسی که دارای این وضعیت است در اکثر موارد اجازه کار کردن دارد.

 

به چند روش می توان به دبی مهاجرت کرد ؟ 

تحصیل ، کار، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، تولد ، ازدواج و....

ولی در اقامت دبی

روش های اقامت به دبی شامل روش های  زیر است :

تحصیل ، کار، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، تولد ، ازدواج و.....

کار در دبی: کشور امارات متحده عربی از شرایط مناسبی برای کار برخوردار است و باتوجه به نرخ بیکاری پایین، حدود 1.72 درصد، در میان کشورهای با نرخ بیکاری پایین قرار میگیرد. همچنین شما قبل از مهاجرت کاری به دبی باید یک شغل انتخاب کنید تا در اقامت و مهاجرت  به دبی دچار مشکل نشوید . 

تحصیل در دبی: : در این روش شما میتوانید برای ادامعه تحصیل خود در هر مقطعی که باشید اقدام به اقامت در دبی را کنید . دبی دارای دانشگاه ها ، مدارس ، کالج ها و مراکز آموزشی معتبر است . 

ازدواج در دبی : در این روش اگر فرد با یک مرد اماراتی ازدواج کند اقامت دبی را دریافت میکند و باید مدارک محکمه پسندی برای سفارت ببرند و به مدت 3 سال با آن مرد زندگی کنند تا بتوانند اقامت بگیرند در غیر این صورت اقامت در یافت نمیکنند . 

تولد در دبی: کشور امارات در اعطای تابعیت از سیستم خون پیروی می کند و تنها با تولد فرزند در کشور امارات به کودک تابعیت داده نمی شود. مگر اینکه پدر و مادر کودک نامعلوم باشد. 

خرید و فروش ملک در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ویلاهای لوکس در دبی همکاری دارد.

داماک برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد بالا کسب کنید .با خرید ملک از داماک تور رایگان و جاذبه های زیبایش را از آن خود کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات و مهاجرت  دارند.شما می توانید با خرید ملک از این مشاور املاک قدرتمند اقامت خانوادگی خود را اخذ کنید.

شما عزیزان میتوانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی  ویلای قسطی  خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

damac

 آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...