مهاجرت به امارات

اقامت کشور امارات 

  اقامت کشور امارات مانند بقیه کشورها شامل چن مورد است  که در ادامه به آن میپردازیم.

مراحل اقامت در امارات:

  1. مهاجرت به امارات از طریق تحصیل
  2. مهاجرت به امارات از طریق کار
  3. مهاجرت به امارات از طریق تولد

در دبی افراد بومی میتوانند در کالج های مخصوصی تدریس کنند ولی افراد خارجی نمیتوانند در این کالج ها درس بخوانند .افراد متقاضی تحصیل در امارات پس از پذیرش از دانشگاه های این کشور ، از طریق نامه پذیرش دانشگاه برای ویزای تحصیلی اقدام میکنند که معمولا این ویزا برای دوره های تحصیلی کوتاه مدت 12 ماهه صادر میشود و اگر دوره تحصیلی بلند مدت باشد این ویزا به میزان کل طول دوره تحصیلی صادرخواهد شد .

  • مهاجرت به امارات از طریق کار در دبی با DAMAC GROUP

برای مهاجرت به امارات  از طریق کار شما نیازمند کار در دبی هستید،باید قبل از رفتن به دبی باید شغل مورد نظر خود را بیابید و در کسب و کار دچار مشکل نشوید بتوانید در دبی این شهر پرزرق و برق و لوکس زندگی کنید. جهت مهاجرت به امارات از طریق کار متقاضی در صورتی امکان کار در کشور امارات را خواهد داشت که از یک کارفرما در کشور امارات پیشمهاد کار داشته باشد ، که این مورد قطعا با توجه به مدارک تحصیلی دانشگاهی یا مدارک حرفه ای فرد ممکن است .

  • مهاجرت به امارات از طریق تولد با داماک گروپ

کشور امارات تنها از سیستم خون پیروی میکند و فقط با تولد فرزند در کشور امارات از یک پدر اماراتی به کودک تابعیت داده میشود مگر اینکه پدر و مادر کودک متولد شده در امارات نامعلوم باشد .لذا با تولد فرزند در خاک امارات از یک پدر غیر اماراتی به ان فرزند تابعیت امارات از طریق تولد انتقال داده نمی شود.

خرید و فروش ملک در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ویلاهای لوکس در دبی همکاری دارد.

داماک برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد بالا کسب کنید .با خرید ملک از داماک تور رایگان و جاذبه های زیبایش را از آن خود کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند.میتوانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی  ویلای قسطی  خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

damac

 آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

 آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

 

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...