اقامت دبی

 اقامت دبی

همانطور که گفته شد اقامت دبی شامل چند مورر است که در مقالات پیشین به چند مورد آن پرداخته شد.در ادامه به موارد دیگر

میپردازیم.

اقامت در دبی شامل:

  1. اقامت از طریق کار
  2. اقامت از طریق تولد
  3. اقامت از طریق سرمایه گذاری
  4. اقامت از طریق ازدواج
  5. اقامت از طریق ثبت شرکت
  6. ......

روش های اقامت دبی به طور خلاصه وار 

  1. اقامت دبی  از طریق کار

کشور امارات متحده عربی از شرایط مناسبی برای کار برخوردار است و قبل از اقامت در دبی باید شغل مورد نظرخود را پیدا کنید  و باتوجه به نرخ بیکاری پایین، حدود 1.72 درصد، در میان کشورهای با نرخ بیکاری پایین قرار میگیرد.

متقاضیان کار در این کشور با توجه به سوابق و شرایط کاری، مدرک تحصیلی، وضعیت جسمانی، وضعیت تاهل، سن، و میزان آشنایی با زبان عربی و انگلیسی می‌توانند نسبت به اخذ اقامت کاری این کشور اقدام کنند.

اخذ ویزای کار

 اگر تصمیم دارید در دبی به صورت رسمی مشغول به کار شوید به یک ویزای کار/ اشتغال نیاز دارید. توجه داشته باشید که تمام وظایف مربوط به اخذ ویزای شما به عهده کارفرمای شماست و اخذ آن به طور متوسط 2 تا 3 هفته طول می کشد.

  1. اقامت از طریق تولد

چنانچه گفته شد کشور های آسیایی از اصل خون پیروی می کنند و امارات نیز در جمله همین کشور هاست. در حقیقت تنها زمانی یک کودک می تواند تابعیت کشور امارات را بدست آورد که پدر او اماراتی باشد.

توجه داشته باشید که در کشور امارات شرایط پدر در اولویت قرار دارد. با این وجود در صورتی که وضعیت پدر کودک نامشخص باشد و مادر او اهل امارات باشد کودک می تواند تابعیت کشور امارات را بدست آورد.

همچنین کودکان بی سرپرست کشور امارات که شرایط پدر و مادر آن ها مشخص نیست نیز می توانند تابعیت کشور امارات را بدست آورند.

اخذ اقامت امارات از طریق خرید املاک و مستغلات در صورت خرید ملک مسکونی در دبی یا دیگر شهرهای امارات به ارزش بیش از یک میلیون درهم، می توانید اقامت امارات را بدست آورید.

در چنین شرایطی مدت اعتبار این ویزا 2 سال است. توجه داشته باشید که در این مدت نمی توانید به فعالیت‌های تجاری بپردازید اما بعد از 2 سال میتوانید برای دریافت اقامت دائم امارات متحده اقدام کنید و پس از آن به فعالیت های تجاری و اقتصادی مشغول شوید.

هزینه های انرژی پایین،دسترسی آسان به منابع نفتی، تمایل به ایجاد تنوع در اقتصاد، قدرت خرید بالا، وجود نداشتن مالیات(به غیر از بانک ها، شرکت های نفت و اپراتورهای مخابراتی)،از دلایل سرمایه گذاری در امارات است.

همچنین در امارات به طور کلی تمایل به ایجاد تنوع در اقتصاد از رشد خوبی برخوردار بوده و قدرت خرید در این کشور به دلیل درآمد های بالا بسیار بالا می باشد، که خبری خوب برای افرادی است که قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در امارات را دارند. کشور امارات در رتبه بندی تجاری سال 2017 در رتبه 26 قرار گرفته است که این آمار توسط بانک های جهانی اعلام شده است.

نقطه ضعف سرمایه گذاری در امارات این است که بیش از 49 درصد از سهام یک شرکت محلی نباید به سرمایه گذار خارجی تعلق بگیرد. علاوه بر این، حضور یک نماینده محلی در شعبه ها و دفاتر نمایندگی شرکت های خارجی نوعی محدودیت است.

اخذ اقامت با خرید و فروش ملک در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ویلاهای لوکس در دبی همکاری دارد.

داماک برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد بالا کسب کنید .با خرید ملک از داماک تور رایگان و جاذبه های زیبایش را از آن خود کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند.میتوانند با خرید ملک و  اقامت خانوادگی دبی را اخذ کنید ، جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی  ویلای قسطی  خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

damac

 آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

 آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

آماده اقامت در دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...