اقامت امارات

اقامت امارات

شما میتوانید برای اقامت امارات روش های مختلفی را امتحان کنید . روش های اقامت امارات در ادامه به شما توضیح داده میشود.

امارات متحده عربی یکی از جذاب‌ترین کشورهای جهان از نظر کسب و کار و محل اقامت است. چند  مزیت اصلی   و مهم این کشور عبارت است از مالیات آزاد، استانداردهای بالای زندگی، شرایط عالی برای پیشرفت و توسعه کسب و کار و ثبات شرایط اقتصادی و سیاسی.

پیش از هرچیز برای شروع کسب و کار و مهاجرت به امارات متحده عربی باید برای اخذ ویزای اقامت امارات (مجوز اقامت) اقدام کنید. اخذ این ویزا نسبتا آسان است و در صورتی که الزامات مربوطه به درستی پیگیری شود در مدت زمان کوتاهی می‌توانید آن را بدست آورید.

روش های مختلف اقامت امارات شامل موارد زیر است:

  1. روش اول اقامت از طریق تحصیل
  2. روش دوم اقامت از طریق کار
  3. روش سوم اقامت از طریق ثبت شرکت
  4. روش چهارم اقامت از طریق سرمایه گذاری
  5. روش سوم اقامت از طریق تولد

اقامت در امارات ویژگی های مختلفی دارد که در ادامه به چند مورد آن میپردازیم :

ویزای اقامت امارات برخلاف ویزای توریستی برای مدت 3 سال صادر می‌شود و پس از اتمام انقضای به تعداد دفعات نامحدودی قابل تمدید می باشد و شما به هر تعداد که خواستید میتوانید ویزای دبی خود را تمدید کنید .

با اخذ ویزای اقامت امارات متحده عربی حق اقامت دائم در این کشور به شما داده خواهد شد، بعلاوه می‌توانید برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود نیز ویزای اقامت دریافت کنید. همچنین با اخذ اقامت امارات علاوه بر ویزا کارت شناسایی نیز برای متقاضی صادر می شود.

اکنون اگر تمایل به اقامت در دبی را دارید به این مقاله و مقالات بعدی داماک گروپ www.damacgroup.ir مراجعه کنید.

روش های اقامتی امارات

روش اول اقامت دبی تحصیل است

در این روش شما میتوانید برای ادامعه تحصیل خود در هر مقطعی که باشید اقدام به اقامت در دبی را کنید . دبی دارای دانشگاه ها ، مدارس ، کالج ها و مراکز آموزشی معتبر است .

همچنین این مراکز شامل دولتی و آزاد می باشد که هزینه این موارد بستگی به دولتی یا خصوصی بودن آن مرکز دارد ،همچنین به رشته و مقطع نیز بستگی دارد ؛

هرچه مقطع بالاتر برود هزینه دانشگاه نیز به مراتب بیشتر خواهد شد.شما در هنگام تحصیل میتوانید هم کار کنید هم تحصیل کنید تا بتوانید خرج تحصیل خود را از کار در دبی در بیاورید که در ادامه در مورد کار در دبی نیز با شما صحبت میکنید پس با داماک گروپ damac group همراه باشید.

روش دوم اقامت امارات  کار است

کشور امارات متحده عربی از شرایط مناسبی برای کار برخوردار است و باتوجه به نرخ بیکاری پایین، حدود 1.72 درصد، در میان کشورهای با نرخ بیکاری پایین قرار میگیرد.

همچنین شما قبل از مهاجرت کاری به امارات باید یک شغل انتخاب کنید تا در اقامت به دبی دچار مشکل نشوید . زیرا هزینه زندگی در دبی در این شهر پر زرق و برق بالاست و باید هزینه زندگی در دبی را در آورید .

در دبی شغل های زیادی وجود دارد که میتوانید از آن مشاغل استفاده کنید. متقاضیان کار در این کشور با توجه به سوابق و شرایط کاری، مدرک تحصیلی، وضعیت جسمانی، وضعیت تاهل، سن، و میزان آشنایی با زبان عربی و انگلیسی می‌توانند نسبت به اخذ اقامت کاری این کشور اقدام کنند.

خرید و فروش ملک در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ویلاهای لوکس در دبی همکاری دارد.

داماک برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد بالا کسب کنید .با خرید ملک از داماک تور رایگان و جاذبه های زیبایش را از آن خود کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند.میتوانند با خرید ملک از این مشاور املاک برند اقامت خانوادگی خود را اخذ کنید شما می توانید  جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

 

مطالب مشابه:

شرایط زندگی در دبی   پاسپورت   مهاجرت به امارات   مهاجرت به دبی

damac

 آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

  آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

ویلای آماده اقامت دبی

 

آماده اقامت در دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...