پاسپورت امارات

 پاسپورت امارات

برای دستیابی به پاسپورت امارات و تابعیت این کشور می توان به ۶ طریق اقدام به مهاجرت به این کشور نمود که در ادامه به

چند مورد آن میپردازیم و شما میتوانید برای کسب موارد دیگر به سایت WWW.DAMACGROUP.IR مراجعه کنید و مقالات را مطالعه کنید و پس از طی مراحلی بسیار پیچیده و در بیشتر موارد غیر ممکن به تابعیت و پاسپورت امارات رسید. شایان ذکر است که همه این موارد لزوما و مستقیما به اقامت دائم امارات و تابعیت این کشور منجر نخواهد شد.

به طور کلی روش های مهاجرتی و اخذ تابعیت کشور ها به ۶ دسته کلی کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی تقسیم بندی می گردد که به شرایط اخذ پاسپورت امارات در هر یک از این روش های مهاجرتی به این کشور می پردازیم.

تابعییت با پاسپورت امارات

داشتن پاسپورت یک کشور به معنای تابعیت و شهروندی آن کشور می باشد و دارندگان پاسپورت امارات میتوانند از حقوق

شهروندی مانند حق رأی، استفاده از سوبسیدهای دولتی، تحصیل و درمان رایگان و … برخوردار خواهند بود.

داماک گروپ  DAMAC GROUP  در ادامه شما را با روش های گرفتن پاسپورت امارات آگاه خواهد ساخت .

انواع روش های دریافت پاسپورت امارات :

  • پاسپورت امارات از طریق کار
  • پاسپورت امارات از طریق تحصیل
  • پاسپورت امارات از طریق سرمایه گذاری
  • پاسپورت امارات از طریق تولد
  • پاسپورت امارات از طریق ازدواج
  • پاسپورت امارات و پناهندگی

مهاجرت به کشور های همسایه از جمله کشور امارات متحده عربی همواره بدلیل نزدیکی و پیشرفت شگرف این کشور در دو دهه گذشته از لحاظ اقتصادی، تکنولوژی ، همچنین از لحاظ لوکس بودن و … مورد تقاضای بسیاری از افراد بوده است.

این کشور از ۷ شیخ نشین یا امیر نشین کوچک که هر کدام به یک ایالت معروف است، تشکیل شده است. ابوظبی، دبی، شارجه، فجیره، رأس الخیمه، ام القوین و عجمان شیخ نشین های این کشور هستند که اولین آنها یعنی ابوظبی پایتختی را برعهده دارد. همانطور که می دانید اتقصاد امارات متحده عربی بر پایه نفت و صادراتآن است.

به طور کلی کشور ها در اعطای تابعیت از طریق تولد به دو قاعده خاک و خون تابعیت و حق شهروندی خود را اعطاء می نمایند که در مقالات قبلی درمورد آن صحبت شد .

پاسپورت امارات از طریق تحصیل

تحصیل در کشور های خارجی و مهاجرت تحصیلی به کشور های خارجی همواره به عنوان آسان ترین و سریع ترین راه مهاجرتی به حساب می آید. هر ساله تعداد کثیری از افراد، متقاضی مهاجرت تحصیلی به خارج از کشور می شوند.

اما باید به این نکته واقف بود اقامت تحصیلی در یک کشور منجر به اخذ اقامت دائم و تابعیت آن کشور نمی گردد، دلیل این امر نیز این است که از نظر دولت آن کشور خارجی، شما با این پیشفرض وارد دانشگاههای آن کشور شده و به تحصیل پرداخته اید تا به کشور خود برگردید نه اینکه در این کشور بمانید.

با این وجود در بسیاری از کشورها دانشجویان بین المللی ضمن تحصیل با بازار کار آن کشور آشنا می شوند و با ارسال رزومه به کارفرمایان اقامت تحصیلی خود را به اقامت کاری تبدیل می نمایند.

 بر خلاف کشور های اروپایی که به دانشجویان بین المللی خود این اجازه را می دهند که پس از اتمام تحصیل در خاک کشور شان باقی بمانند و در محیط بدنبال کار بگردند، اما در کشور امارات پس از اتمام تحصیل و مجوز اقامت تحصیلی شما، نمی توانید در خاک این کشور بمانید، در این صورت باید به کشور خود برگشته و دوباره از نو با داشتن یک پیشنهاد کاری از یک کارفرمای اماراتی درخواست اخذ ویزای کاری بدهید. لذا اخذ پاسپورت امارات از طریق تحصیل در دانشگاههای این کشور به صورت مستقیم امکان پذیر نیست.

توضیح بهتر آنکه تحصیل در دانشگاههای این کشور به دانشجویان بین المللی این اجازه را می دهد که با بازار کار و کارفرمایان این کشور آشنا شده و اعتماد آنان را برای اخذ یک پیشنهاد کاری جلب نمایند. در واقع اقامت تحصیلی در امارات، سکوی پرتاب و زمینه سازی است برای دریافت اقامت کاری و اقامت کاری زمینه سازی است برای اخذ پاسپورت امارات.

خرید و فروش ملک در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ویلاهای لوکس در دبی همکاری دارد.

داماک برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد بالا کسب کنید .با خرید ملک از داماک تور رایگان و جاذبه های زیبایش را از آن خود کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند.میتوانندبعد از گرفتن پاسپورت امارات  جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالب مشابه:

شرایط زندگی در دبی   پاسپورت   مهاجرت به امارات   مهاجرت به دبی

damac

 

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...