اخذ اقامت از طریق تولد فرزند

 اخذ اقامت از طریق تولد فرزند

یکی از روش ­های اخذ اقامت امارات مهاجرت به امارات از طریق تولد می باشد که متقاضیان خاص خود را داراست، به طور کلی از

راه های مختلفی می توان اقامت امارات را اخذ نمود. این روش های عبارتند از اخذ اقامت و تابعیت امارات از طریق ازدواج، مهاجرت به کشور امارات از طریق کار، مهاجرت به کشور امارات از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت به کشور امارات از طریق پناهندگی و مهاجرت به کشور امارات از طریق تحصیل.

همانطوری که در مطالب فوق نیز بیان شد، با وجود اینکه روش اخذ تابعیت دبی از طریق تولد روشی آسان و سریع و بدون نیاز به اقامت ضروری در دبی می باشد. اما این روش با استناد به اصلی به نام اصل حق خون بسیار محدود شده و تابعیت اعطائی از این طریق صرفا مختص فرزندان والدین اصالتا اهل دبی می باشد و فرزندان متولد از والدین خارجی حتی اگر در دبی زاده شوند از این حق محروم هستند.

تحت این شرایط قانون تابعیت امارات نیز شرایط اخذ تابعیت دبی از طریق تولد را مشخص کرده و افراد ذی صلاح برای اعطای تابعیت را تعین می کند. بر این اساس، کودکانی صلاحیت اخذ تابعیت اتوماتیک دبی را دارند که اولا از پدر اماراتی زاده شوند. ثانیا از مادر اماراتی و پدر خارجی متولد شده باشند. ثالثا از پدر و مادر نامعلوم یا بدون تابعیت متولد شوند. تنها با توجه به این سه شرط می باشد که تابعیت دبی به کودکان اعطاء می شود و میتواند در دبی زندگی کنند .

در مقالات مربوط به مهاجرت به امارات از طریق تولد در سایت www.damacgroup.ir، ابتدا به معرفی کشور امارات می­ پردازیم. امارات متحده عربی نام کشوری می ­باشد که در جنوب غربی آسیا قرار دارد و مساحت این کشور در حدود 84000 کیلومتر مربع می­باشد. صد و چهاردهمین کشور بزرگ جهان است و جمعیت امارات در حدود 9.000.000 نفر می­ باشد که نود و چهارمین کشور پرجمعیت دنیا محسوب می­ شود.

همسایگان کشور امارات، کشوهای عمان، عربستان سعودی، قطر و ایران می­باشد و یکی از کشورهای خاورمیانه به شمار می ­آید. رسمیت کشور امارات پس از تشکیل اتحادیه هفت عمارت امیرنشین تأسیس شده است، امارات هفت‌گانه که دولت امارات متحده عربی را تشکیل می‌دهند، شامل موارد ابوظبی، دبی، شارجه، عجمان، ام‌القوین، رأس الخیمه و فجیره می باشد.

 

اخذ اقامت از طریق تولد فرزند

قوانین مهاجرت به امارات از طریق تولد

مهاجرت به امارات از طریق تولد امکان نپذیر می ­باشد و ابتدا می­ بایست اقدامات ثبت درخواست و تکمیل فرم درخواست را انجام داد. برای ثبت تولد ابتدا می ­بایست درخواست ثبت در فرمت مقرر باشد و ثبت تولد یک فرزند متولد شده در کشور امارات می­ بایست از طریق سفارت این کشور در یک دوره یک ساله از تاریخ تولد کودک، انجام گردد.

گواهی تولد فرزند از سوی وزارت امور خارجه و وزارت بهداشت دولت این کشور باید تأیید شود و همراه با یک نسخه کپی باشد. یک نسخه باید به زبان انگلیسی ترجمه رسمی و معتبر باشد و اصل گواهی تولد به زبان عربی باشد. اثر انگشت با جواهر تیره ثبت شود و روی خطوط دور کادر فرم درخواست قرار نگیرد و کپی تمامی صفحات پاسپورت یا گذرنامه پدر و مادر گرفته شود.

خرید و فروش ملک و اخذ اقامت  در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و سازه های لوکس در دبی همکاری دارد.

داماک برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره

دادن این املاک درامد بالا کسب کنید. با خرید ملک از داماک تور رایگان و جاذبه های زیبایش را از آن خود کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند.می توانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک

گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند و اقامت خانوادگی را اخذ کنند . 

مطالب مشابه:

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac      اخذ اقامت امارات مهاجرت       

 آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

  آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

 

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...