سرمایه گذاری در دبی

 سرمایه گذاری در دبی 

سرمایه گذاری در دبی یکی دیگر از روش دریاقت اقامت و مهاجرت است ،که خود شامل چند مورد است که شامل :

  1. سرمایه گذاری در امارات و شاخص‌های اقتصادی تاثیر گذار
  2. سرمایه گذاری در امارات از طریق خرید ملک
  3. سرمایه گذاری در امارات از طریق ثبت شرکت
  4. سرمایه گذاری در امارات از طریق کارآفرینی
  5. سرمایه گذاری در امارات از طریق خرید اوراق قرضه

اطلاع از نحوه اخذ اقامت و تابعیت و مدت زمانی که برای اخذ آن لازم است طی شود برای هر متقاضی حائز اهمیت است. متقاضیانی که قصد مهاجرت به سایر کشورها را از روش‌های مختلف دارند لازم است از شرایط و نحوه اخذ اقامت و تابعیت آگاهی لازم را بیابند. این شرط برای متقاضیان سرمایه گذاری در امارات نیز صدق می‌کند. کشور امارات شرایط سختی را برای اخذ تابعیت دائم و پاسپورت این کشور برای افراد در نظر دارد.

متقاضیانی که مایل به سرمایه گذاری در این کشور هستند لازم است بدانند که با توجه روش های مختلف سرمایه گذاری در امارات مدت زمان اخذ اقامت متفاوت است،

اما به طور کلی می‌توان گفت که به افرادی که در امارات سرمایه‌گذاری می کنند اقامت موقت دو الی سه ساله تعلق می‌گیرد که این اقامت با رعایت شرایط قابل تمدید است.

سرمایه گذاری در دبی از طریق خرید ملک

یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری در دبی از طریق خرید ملک می باشد. خرید ملک در این کشور برای متقاضیان بین‌المللی امکان پذیر است، اما هزینه این سرمایه‌گذاری کمی بالا است و ممکن است مانند هر نوع سرمایه گذاری دیگر مشکلات و خطرات خود را داشته باشد.

حداقل مبلغ که می توان برای سرمایه گذاری به عنوان یک فرد خارجی در این کشور از طریق خرید ملک وارد شود یک میلیون درهم می باشد.

متقاضیان می توانند ملک مسکونی را به قیمت حداقل یک میلیون درهم در این کشور خریداری نمایند تا بتوانند به اقامت امارات دست یابند. از خطرات موجود در این راه می‌توان به خریداری ملک به قیمت غیر واقعی و بالاتر از حد آن اشاره نمود که افراد در صورت این که آگاهی کامل در خصوص ملک و قیمت آن در این کشور نداشته باشند ممکن است به آن دچار شوند.

آیکون تاورز داماک برنده جایزه زیباترین طراحی ساختمان جهان

متقاضیان پس از خرید ملک در این کشور و در صورت تمکن مالی،می‌توانند برای خود و اعضای خانواده خود ویزای امارات را اخذ نمایند. ویزای کشور امارات برای سرمایه‌گذاران و اعضای خانواده وی به صورت دو ساله می باشد و پس از آن در صورتی که فرد متقاضی ملک را نفروخته باشد مجدداً قابل تمدید می‌باشد.

نکته‌ای که لازم است به آن توجه ویژه شود این است که سرمایه گذاری در امارات از طریق خرید ملک نمی تواند برای افراد اقامت دائمی، تابعیت و پاسپورت را به همراه داشته باشد .برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقالات داماک گروپ DAMAC GROUP  را مشاهده کنید.

سرمایه گذاری در امارات از طریق ثبت شرکت

یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در امارات از طریق ثبت شرکت است. شرکت های مختلفی در این کشور وجود دارد که از جمله آن می‌توان به شرکت با مسئولیت محدود، شرکت سهامی عام، شرکت سهامی خاص، شرکت مشارکتی و غیره اشاره نمود. این شرکت می‌تواند در امارات و یا در منطقه آزاد تاسیس شود.

که اگر فردی قصد تاسیس شرکت در منطقه آزاد دبی را داشت مجوز آن به طور مستقیم از اداره مهاجرت دبی صادر می‌شود و نیازی به مداخله اداره کار امارات نمی باشد برای ثبت شرکت در این کشور در ابتدا نیازمند مجوز می باشید که این مجوز می تواند در ۳ حوزه مختلف مانند مجوز تجاری، صنعتی و یا حرفه ای صادر گردد، که این مجوز بسته به نوع کار و فعالیت شرکت متفاوت است.

یکی از شروط ثبت شرکت در این کشور این است که باید بخشی از امتیازات و سرمایه شرکت تازه تاسیس به نام اتباع اماراتی باشد، اما این موضوع دارای استثنائاتی نیز می باشد.

خرید و فروش ملک و اخذ اقامت در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ویلاهای لوکس در دبی همکاری دارد.

داماک برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس وسرمایه گذاری در دبی هدایت می کند   .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد بالا کسب کنید .با خرید ملک از داماک تور رایگان و جاذبه های زیبایش را از آن خود کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند.میتوانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالب مشابه:

   خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

   سرمایه گذاری در دبی

 ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...