پاسپورت دبی -امارات

 پاسپورت دبی امارات

 پاسپورت دبی نیز یکی از محبوب‌ترین پاسپورتهای اخذ شده توسط هم‌وطنان عزیز ما می‌باشد.

پیشرفت چشمگیر اقتصادی امارات در چند دهه اخیر باعث شده است که این کشور به عنوان نگین خاورمیانه به حساب بیاید. تعدادی از کسب‌وکارهای ایرانی با افتتاح نمایندگی در امارات فعالیت اقتصادی خود را گسترش می‌دهند. همچنین به دلیل حجم بالای واردات و صادرات بین ایران و امارات، بسیاری از بنگاه‌های اقتصادی در ایران به طور دایم با اخذ پاسپورت دبی کارمندان خود را برای مأموریت به این کشور اعزام می‌نمایند.

از لحاظ گردشگری نیز امارات به طور قطع یکی از مقاصد اصلی گردشگران از سرتاسر دنیا به حساب می‌آید. در سال ۲۰۱۹ شهر دبی پذیرای حدود ۱۷ میلیون گردشگر خارجی بوده که نسبت به دو سال پیش از آن رشد بالایی را نشان می‌دهد. این آمار نشان می‌دهد که دبی پس از بانکوک، لندن و پاریس چهارمین شهر پربازدید دنیا در سال ۲۰۱۹ بوده است.

به دلیل مسافت کوتاه و امکانات قابل ملاحظه در امارات، به خصوص در شهر دبی، کمتر گردشگری را در کشورمان می‌توان پیدا کرد که به این کشور سفر نکرده باشد.

هم‌وطنان ما برای ورود به کشور امارات نیازمند پاسپورت دبی می‌باشند که اگر به صورت اقامت بلندمدت نباشد، می‌بایست پاسپورت توریستی دبی را اخذ نمایند. فرآیند دریافت پاسپورت دبی آسان و کوتاه‌مدت است. این امر در ایران تنها توسط آژانس‌های گردشگری و شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات سفر امکان‌پذیر می‌باشد.

برای اخذ پاسپورت شما هیچ نیازی به مراجعه به سفارت امارات ندارید.کفیل ها و کارگزارن پاسپورت دبی به صورت آنلاین درخواست پاسپورت را از جانب شما انجام می دهند.

پاسپورت دبی بصورت آنلاین و پرینتی است و نیازی به چسباندن استیکر  در پاسپورت شما نمی باشد.

دریافت پاسپورت دبی امارات

انواع پاسپورت دبی

شهروندان برخی از کشورها مانند آمریکا، کانادا، استرالیا، ژاپن و برخی دیگر می‌توانند بدون اخذ پاسپورت دبی به مدت ۳۰ روز در این شهر اقامت داشته باشند. همچنین دارندگان پاسپورت اغلب کشورهای حوزه شینگن و کشورهایی مثل بلغارستان، رومانی، کره‌جنوبی و چندین کشور دیگر پس از ورود به دبی و ثبت مهر ورودی روی پاسپورت‌شان می‌توانند مدت ۹۰ روز اقامت را طی ۶ ماه و به صورت مالتیپل در این کشور سپری کنند.

اما شهروندان باقی کشورها از جمله ایران برای ورود به کشور امارات نیازمند گرفتن پاسپورت دبی خواهند بود. پاسپورت دبی به دو صورت کوتاه‌مدت (توریستی) و بلندمدت (کاری و تحصیلی) صادر می‌گردد.

پاسپورت توریستی دبی از ۴۸ ساعت تا ۹۰ روز و به صورت پاسپورت سینگل دبی (یک‌بار ورود) و پاسپورت مولتی دبی (چندبار ورود) به متقاضیان داده خواهد شد. اما پاسپورتهای بلندمدت مانند پاسپورت تحصیلی و کاری تا اعتبار ۵ سال نیز بسته به شرایط متقاضی برای او صادر می‌گردد.

 پاسپورت توریستی دبی

جهت درخواست برای پاسپورت توریستی دبی از ایران، می‌بایست از یک آژانس گردشگری یا شرکت خدمات گردشگری اقدام شود.

هر کدام از این مراکز گردشگری با یک کارگزار در دبی قراردادی تنظیم می‌کنند تا مسافر خود را تضمین نمایند. بنابراین، هیچ فردی از درون خاک ایران به‌تنهایی و بدون کارگزار نمی‌تواند به طور مستقیم از اداره مهاجرت امارات پاسپورت توریستی دبی را اخذ نماید.

مدت زمان صدور پاسپورت توریستی دبی

پاسپورت توریستی دبی معمولاً به دو صورت عادی و فوری صادر می‌گردد. در حال حاضر این پاسپورت به نام پاسپورت آنلاین دبی شناخته شده و اکثر کارگزاران در دبی در اسرع وقت پاسپورت توریستی دبی را برای مرکز طرف قرارداد خود آماده و ارسال می‌کنند.

به طور تقریبی زمان صدور پاسپورت آنلاین دبی در حال حاضر با کاگزاران مطمئن ۲۴ تا ۴۸ ساعت بوده (به غیر از پاسپورت ۹۶ ساعته)، و در مواردی با قیمت کمتر و کارگزاران عادی به ۳ تا ۷ روز نیز می‌رسد.

مدت زمان اخذ پاسپورت دبی با مراجعه حضوری

با فرآیند کنونی اخذ پاسپورت توریستی دبی، نیازی به مراجعه حضوری فرد برای دادن مدارک یا مصاحبه نمی‌باشد. بنابراین، مدت زمان اخذ پاسپورت ارتباطی به مراجعه حضوری فرد یا افراد نخواهد داشت.

می‌توان با ارسال مدارک به صورت اسکن‌شده و آنلاین به آژانس مربوطه مراحل مورد نظر را انجام داد. آژانس نیز مدارک را به همین صورت به کارگزار و اداره مهاجرت ارسال خواهد نمود.

خرید و فروش ملک در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ویلاهای لوکس در دبی همکاری دارد.

داماک برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد بالا کسب کنید .با خرید ملک از داماک تور رایگان و جاذبه های زیبایش را از آن خود کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند.میتوانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

 مطالب مشابه:

شرایط زندگی در دبی   پاسپورت   مهاجرت به امارات   مهاجرت به دبی

damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

 آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...