سفر به دبی - امارات

 سفر به دبی

پوشش مناسب موقع سفر به دبی یکی از راهکارهایی برای سفر بهتر به دبی محسوب می شود.

شهر دبی یک شهر کاملا لیبرال می باشد. اما ساکنان شهر دبی به تعهدات اسلامی پایبند هستند

لباس هایی پوشیده می پوشند. بنابراین از توریستان و مسافران انتظار دارند که به اعتقادات آن ها توجه کنند.

اما پوشیدن لباس های اسلامی برای آن ها نوعی احترام محسوب می شود. این کار نوعی احترام گذاشتن به ساکنان محلی به حساب می آید و از طرف آن ها هم از شما استقبال بیشتری خواهد شد. بنابراین توصیه می شود قبل از سفر به دبی راجع به پوشش خود فکر کنید.

 نوروز زمانی مناسب برای سفر به دبی

تعطیلات طولانی نوروز زمان مناسبی برای سفرهای خارجی مخصوصاً شهرهای نزدیک به ایران برای ما فراهم می کند. در نوروز، شهر دبی مملو از گردشگران ایرانی می شود. با اینکه تاریخ در دبی به سال هجری قمری شمرده می شود و نوروز جشنی ایرانی محسوب می شود اما صنعت گردشگری دبی به این جشن باستانی بزرگ چند سالی است توجه ویژه دارد.

همانند ایران در دبی نوروز جشن گرفته می شود. مسافرانی که در تعطیلات نوروز به این شهر سفر می کنند، می توانند در مراسم عید ایرانی های مقیم دبی شرکت کنند. همزمان با تعطیلات سال جدید هجری شمسی در دبی، مراسم ها و فستیوال های موسیقی تماشایی برپا می شوند. هنوز هوا چندان گرم نشده و گاهی بادهای خنک می وزند.

آشنایی با فرهنگ دبی

یکی از بهترین راهکارهایی برای سفر بهتر به تور دبی آشنایی با فرهنگ آن می باشد. توریست هایی که از سایر کشورهای اسلامی به دبی سفر می کنند مشکلی نخواهند داشت. زیرا فرهنگ مسلمانان به یکدیگر نزدیک است. اما گردشگران سایر کشورها بهتر است قبل از سفر به دبی با آداب و فرهنگ آن ها آشنایی لازم را پیدا کنند.

برای مثال بسیار کم پیش میاد که یک زوج عرب را در ملاعام دست تو دست ببینید. همچنین سوگند خوردن در ملاعام جرم محسوب می شود.

سفر به دبی ازداماک گروپ بخواهید

شهر دبی را عروس خلیج فارس، بزرگترین شهر امارات متحده و مدرن ترین شهر نزدیک به کشورمان ایران می نامند. امارت دبی دومین شهر گران منطقه و بیستمین شهر لوکس دنیاست.

این شهر در سال های اخیر سعی دارد تا نام خود را در میان مدرن ترین شهرهای دنیا بگنجاند. شهر دبی با قرارگیری در حاشیه خلیج فارس توانسته در مدت زمان کوتاه، 50 سال، از صحرایی سوزان و چادرنشینی به شهری مدرن با ساختمان های بلند تبدیل شود. دبی، شهر تضادها و پر از تفریحات گوناگون برای گردشگران است.

در این شهر همزمان می توان به اسکی روی برف پرداخت یا روی شن های ساحلی قدم زد؛ همچنین در صحرای سوزان و کویری به سافاری هیجان انگیز رفت. بزرگترین آسمان خراش دنیا در این شهر قرار دارد که به مکانی برای پرش از ارتفاع و بازدید تبدیل شده است. غذاهای همه ملیت های جهان در دبی یافت می شود.

در سال 2018 نزدیک به 16میلیون گردشگر از شهر دبی بازدید داشته اند. هدف شما از سفر به دبی هر چه که باشد در تورهای دبی داماک گروپ می توانید بهترین تجربه سفر به این کشور کویری را کسب کنید. تور دبی را در غالب رزرو هتل و پرواز به این شهر می توانید از طریق سایت داماک گروپ خریداری نمایید؛ همچنین طیف گسترده ای از امکانات و خدمات را با خرید خود دریافت نمایید.

خرید و فروش ملک در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ویلاهای لوکس در دبی همکاری دارد.

داماک برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد بالا کسب کنید .با خرید ملک از داماک تور رایگان و جاذبه های زیبایش را از آن خود کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند.میتوانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالبه مشابه :

سفر به دبی

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

 آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...