سرمایه گذاری در امارات

سرمایه گذاری در امارات چگونه است ؟ 

سرمایه گذاری در دبی یکی از روش های اقامت در دبی است ، که سرمایه گذاری در دبی خود به چند بخش تقسیم می شود ،

که در ادامه به بخش های مختلف آن می پردازیم . شما با سرمایه گذاری در دبی میتوانید اقامت دبی را بدست آورد و از زندگی در بدی لذت ببرید . شما با این روش میتوانید 2-3 سال اقامت بگیرید .

اما امکان اخذ اقامت بلند مدت و پاسپورت این کشور در مدت زمان کم امکان پذیر نمی باشد بلکه افراد می‌توانند در صورتی که ۳۰ سال در امارات به زندگی و کسب و کار پرداخته اند، اقامت بلند مدت و پاسپورت امارات را اخذ نمایند که در این صورت می توانند با پاسپورت امارات به ۱۹۶ کشور بدون ویزا سفر نمایند.

راه های سرمایه گذاری در دبی شامل :

  1. سرمایه گذاری در امارات از طریق خرید ملک
  2. سرمایه گذاری درامارات از طریق ثبت شرکت
  3. سرمایه گذاری در امارات از طریق کارآفرینی
  4. سرمایه گذاری در امارات از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

به چند طریق در امارات می توان سرمایه گذاری کرد ؟ 

سرمایه گذاری در امارات از طریق خرید ملک امکان پذیر می باشد، سرمایه گذار تحت این برنامه برای به دست آوردن ویزای اقامت سرمایه گذاری در املاک و مستغلات می باشد. یا بیشتر خریداری شود و ویزای اقامت برای ۳ سال اعطا خواهد شد، با این حال سرمایه گذار مجاز به کار در امارات نیست. ویزا تحت این شرایط برای ۲ سال معتبر خواهد بود.

برنامه سرمایه گذاری در دبی به متقاضی اجازه می دهد که یک وکیل برای اعضای خانواده اش درخواست ویزای اقامت کند. هر فرد فقط برای خانواده ی خود می تواند حمایت مالی اعمال بکند است . سرمایه گذار همچنین نیاز به ارائه یک قرارداد اجاره برای جایی که خانواده اش در امارات متحده عربی باقی خواهد ماند. هنگامی که متقاضی و وابستگان او ویزای سرمایه گذار امارات متحده عربی را کسب کرده اند، آنها با وضعیت اقامت رسمی امارات متحده عربی به رسمیت می شناسند.

سرمایه گذاری در امارات از طریق کارآفرینی

سرمایه گذاری در امارات از طریق کارآفرینی امروزه مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران واقع شده است، امارات متحده عربی ویزاهای بلند مدت برای کارآفرینان، سرمایه گذاران و متخصصان ارائه می دهد که شامل مزایای چشمگیری نظیر ۱۰۰٪ مالکیت توسط سرمایه گذار می باشد.

  1. کارآفرینان واجد شرایط ارتقاء به ویزا سرمایه گذارای خواهند بود البته اگر شرایط لازم را داشته باشند.
  2. ویزای کارآفرینی میتواند به شرکای تجاری، سه مدیر اجرایی، همسر و فرزندان تعمیم داده شود.
  3. برای کسب اطلاعات مفید و کامل در زمینه کارآفرینی در امارات می توانید به مقالات مرتبط مراجعه نمائید .

سرمایه گذاری در امارات از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری در امارات از طریق ثبت شرکت نیز امکان پذیر می باشد ، مسیر دیگری برای به دست آوردن مجوز اقامت برای خارجی ها این است که یک شرکت را در امارات متحده عربی ادغام کرده و به عنوان صاحب این شرکت، می توانند برای ویزای اقامت درخواست دهند یا یک شرکت در امارات به پا کنند. ساختار LLC یا Free Trade Zone FTZ را در امارات متحده عربی را می توان ادغام کرد.

تحت سرمایه گذاری یک شرکت امارات متحده عربی، متقاضی می تواند یک سرمایه گذار را جذب کند، شریک یا صاحب شرکت شود، بنابراین حق ویزای سرمایه گذاری امارات متحده عربی یا ویزای اقامت امارات متحده عربی را دریافت می کند. ویزای اقامت امارات متحده عربی به مدت ۳ سال به متقاضی حق اقامت در امارات متحده عربی ارائه می شود، در صورتی که مجوز شرکت در این دوره معتبر باشد.

سرمایه گذاری در امارات از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

سرمایه گذاری در امارات یکی از روش های مهاجرت به امارات می باشد، ساکنان امارات متحده عربی و همچنین افراد غیر مقیم که واجد شرایط برای خرید اوراق قرضه دولتی هستند و دارای حداقل سن قانونی۲۱ سال برای خرید اوراق قرضه دولتی هستند می توانند اقدام به دریافت اوراق کنند.

خرید و فروش املاک لوکس داماک گروپ 

 داماک گروپ بزرگترین معتبر ترین سایت املاک در دبی است . داماک گروپ با ۲۴۵۰۰۰هزار پرسنل در شعب مختلف در امارات آماده پاسگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید هدف ما جلب رضایت شما عزیزان خواهد بود.

با خرید ملک یک سکه طلا اماراتی و یک تور رایگان به امارات را از آن خود کنید .

اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید .

مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل در اختیار مردم قرار دهد .

داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری می کند .

مطالب مشابه:

جاذبه دبی

پاسپورت   مهاجرت به امارات    مهاجرت به دبی

damac

 خرید ویلا در دبی      خرید آپارتمان در دبی  فروش ویلا در دبی  فروش آپارتمان در دبی

 آماده انتقال سند با پیش پرداخت واقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...