شرایط کار در دبی

 شرایط کار در دبی و ویزای کار دبی چگونه است؟

 

 

برای کار در دبی نیازی نیست که حتما زبان عربی بدانید. دانستن این زبان به شما در موفقیت‌تان کمک خواهد کرد اما چون زبان تجارت

انگلیسی‌می باشد ، با دانستن همان یک زبان هم از پس یافتن شغل یا توسعه شغل و بیزینستان برخواهید آمد.

روزهای کاری در شهر دبی از یکشنبه تا پنج شنبه است که اگر کار اداری پیدا کنید بیست و دو روز در سال را می‎توانید مرخصی بگیرید. اما بسیاری از افراد از سراسر دنیا برای تجارت به دبی می‎آیند.

چرا که در دبی شما مالیات بر درآمد پرداخت نمی‎کنید و به همین دلیل این شهر یک مقصد ایده ‏‎آل برای افرادی است که به دنبال گسترش کسب‎ و کار خود و دریافت اقامت کاری دبی هستند. 

اشتغال در این شهر بدون مجوز کار غیرممکن است و سخت ‎گیری‌های زیادی بابت آن اعمال می‎شود.یکی پروژه های  داماک گروپ prive damac داماک این سوییت ها از ۴۰تا۱۴۰متری از دو خواب شروع میشود معروف به عروس فرانسوی دبی سوپر لوکس و سوپر دیزایین ، آماده اقامت ، انتقال سند از اداره اسناد دبی با ۱۴درصد پیش قسط ، اقساط دوساله بدون بهره آماده تحویل شما عزیزان خواهد بود .با اعتماد به گروه ما آرامش را به خانه تان ارمغان ببرید.

وضعیت کار شهر دبی و دریافت اقامت دبی

این روزها دبی به عنوان یک شهر مهم برای سرمایه گذاران و تجار شناخته شده است. این شهر علاوه بر اینکه نفت دارد و با استفاده از درآمد حاصل از نفت خود توانسته زیرساخت ‎های بسیار خوبی را  برای کار در دبی فراهم کند، از منطقه آزاد جبل‌علی هم پول خوبی را در می‌آورد. این منطقه در سی‌و پنج کیلومتری جنوب‎ غربی دبی واقع شده است.

این بندر یکی از مهم‎ترین و شناخته‌شده‌ترین بنادر ترانزیتی جهان است.توجه داشته باشید جبل علی در سال‌های گذشته بیشترین میزان توسعه را تجربه کرده و به تجربه‌ای بسیار خوب و موفقیت ‎آمیز در خاورمیانه تبدیل شد. به ویژه آنکه تحریم ‎های ایران هم راه را برای موفقیت آن راحت تر و بازتر کرد.

اما توجه داشته باشید  ترانزیت تنها کاربرد این منطقه آزاد می باشد. امنیت، میزان توسعه‌یافتگی، امکانات بسیار بهداشتی و پزشکی نقش مهمی در جذب گردشگر به این بندر و دریافت اقامت کار دبی را دارند.

طبق آخرین آماری که منتشر شده است ارزش اقتصاد شهر دبی 46 میلیارد دلار بوده است. ساخت‌و ساز املاک و فروش آن به مهاجران و سرمایه گذاران، همچنین گردشگری و صادرات مجدد دبی را به یک قطب اقتصادی مهم  در خاورمیانه تبدیل کرده که هیچ شهر یا کشور دیگری به آسانی نمی‎تواند این مقام را از دبی بگیرد.

شرایط مهاجرت به دبی و اخذ اقامت و ویزای دبی

اولین چیزی که پیش از مهاجرت به دبی باید به آن فکر کنید، یافتن یک شغل است. بدون داشتن شغل مناسب اغلب زندگی  در یکی از گران‌ترین شهرهای جهان اصلا آسان نیست. برای کار هم همانطور که گفتیم نیاز دارید تا ابتدا مجوز کاردر این شهررا دریافت کنید. در نتیجه شما یا باید سرمایه خود را برای راه انداختن یک کار داشته باشید یا با استفاده از سایت‎های کاریابی به دنبال شغلی مناسب با مهارت ‎هایتان بگردید.

بعد از آنکه تکلیف شغل شما مشخص شد نیاز دارید تا اقامت دبی را به دست بیاوید. شما به اقامت خود در هنگام باز کردن حساب و معامله ملک و… نیاز دارید. برای دریافت اقامت شما باید قدم‎های زیر را بردارید:

  • سلامت خود را بررسی کنید.
  • برای اجازه کار به اداره کار این شهر درخواست بدهید.
  • پاسپورت که حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد.
 
خرید و فروش ملک در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز سازه های  لوکس در دبی همکاری دارد.

داماک برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند  .

شرکت داماک گروپ ازبرندترین سایت املاک در دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس تور رایگان به دبی و صدها جایزه ارزنده را از آن خود کنید وبا اجاره دادن این املاک درامد دلاری و درهمی  بالا یی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند.میتوانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی  ویلای قسطی  خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

damac

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

 آماده انتقال سند با پیش پرداخت واقساط بدون بهره

 خرید ویلا در دبی    خرید آپارتمان در دبی  فروش ویلا در دبی  فروش آپارتمان در دبی

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...