خرید ملک ارزان در دبی

 

خرید ملک ارزان در دبی

در سال 2002 قوانین محدود کننده خرید ملک ارزان در دبی بهتر شده و اجازه خرید املاک در دبی به خارجی ها داده شده که این موضوع موجب شکوفایی ملک و ویلا در دبی بوجود آمد و در چند دقیقه برجهای دبی قبل از شروع به ساخت ، پیش فروش می شدند.

بیشتر املاک برجهای دبی توسط سرمایه گذارانی خریداری شد که دنبال فروش مجدد یا اجاره آنها بودند ، با وجود افزایش قیمت ملک در سراسر جهان و رکود اقتصادی در مقایسه با سایر شهرهای جهان هنوز قیمت ملک دبی مناسب می باشد و تنها مسئله ای که خریداران را آزرده کرده ، تاخیرهای مداوم در تحویل ملک در دبی می باشد.

خرید ملک ارزان در دبی

خریداران ملک در دبی

در سال 1386 حساب اتحادیه برای املاک و برجهای جدید در دبی اجباری شد . در این قانون جدید ، سازنده های نمی توانستند مستقیما از خریداران ملک در دبی پول دریافت نمایند . در عوض خریداران وجوه را به حساب اتحادیه پرداخت می کنند . این کار به منظور ممانعت از ناپدید شدن پیمانکاران و سازندگان ملک در دبی و تضمینی برای خریداران است که برای مثال استخر 30 متری به حوضی 3 متری تبدیل نشود.

خریدار پس از یافتن ملک مورد نظر خود بهتر است بمنظور کمک به فرایند خرید ملک ارزان در دبی از شرکت های مشاوره ای قانونی ، مشاوره بگیرد . خریدار می بایست حد اقل 21 سال داشته باشد تا بتواند جهت خرید ملک در دبی اقدام نماید . بمنظور اطلاع از پروژه های جدید می توان از نمایشگاههایی که به همین منظور توسط سازندگان بر پا می شود دیدن نمود و یا خود سازندگان ملک صحبت نمود.

معاملات ملکی در دبی

با توجه به اینکه  درصد زیادی از معاملات ملکی در دبی، بین فروشندگان و خریدارانی  انجام می گیرد که خود آنها در دبی زندگی نمی کنند، سازمان املاک دبی نحوه انجام معاملات ملکی را بصورت بسیار شفاف مشخص نموده و تمامی مشاورین املاک را موظف به انجام آن کرده است در صورتی که خریدار و فروشنده طبق این چهار چوب معامله خود را پیش ببرند هیچ کدام از طرفین تحت هیچ شرایطی به مشکلی بر نخواهند خورد.

متقاضیان می توانند در زمینه ثبت شرکت و دریافت اقامت شهر دبی با مشاورین داماک damac همراه باشند.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی  ویلای قسطی  خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...