اخذ پاسپورت کار امارات

 اخذ پاسپورت کار امارات

اکثر کسانی که در تعطیلات و یا به قصد تجارت یا زندگی از دبی بازدید می کنند، نیاز به پاسپورت دارند. مدارک لازم جهت اخذ پاسپورت کار امارات بسیار متغیر می باشد. گاهی حتی وب سایت های دولتی بروز نیستند.

بهترین کار مراجعه به سفارت امارات متحده عربی در کشور خود قبل سفر است. اگر به قصد کار عازم دبی هستید، حامی شما، که معمولاً کارفرمای شماست، پاسپورت و مجوز لازم را برای شما دریافت می کند و همچنین می تواند شما را در رابطه با ارائه مدارک لازم جهت اخذ پاسپورت کار امارات راهنمایی کند.

بیشتر پاسپورت و مجوزها شامل تمبر گذرنامه می شود، و بنابراین مقامات اداره مهاجرت به راحتی می توانند بررسی های لازم را زمان ورود یا خروج شما از کشور انجام دهند. هزینه های مربوط به پاسپورت و مجوزهای مختلف باید توسط کارفرمای شما پرداخت شود. توجه داشته باشید که هزینه های زیر تنها به منظور راهنمایی شما ارائه شده است، چرا که این هزینه ها درست مانند شرایط و الزامات مهاجرت دائماً تغییر می کنند.

انواع پاسپورت: پاسپورت توریستی. پاسپورت ترانزیت. پاسپورت چند بار ورود

 

اخذ پاسپورت کار امارات

کارت کار و پاسپورت اقامت

تمام کارکنان خارجی نیاز به کارت کار و پاسپورت اقامت دارند. افراد برای اخذ اینها، باید اول مورد معاینه پزشکی قرار گیرند. به طور کلی بررسی های بیشتری در مورد متقاضیان غیر غربی نسبت به غربی ها صورت می گیرد. سپس پاسپورت اقامت و در نهایت کارت کار صادر می شود، که نوعی کارت شناسایی است و همیشه باید آن را همراه داشته باشید، چرا که گذرنامه شما نزد کارفرما باقی می ماند.

پاسپورت اقامت به مدت سه سال اعتبار دارد و تمدید آن راحت است. برای اخذ آن محدودیت سنی ۵۰ سال وجود دارد، اما در صورت ارائه دلایل مناسب می توان قائل به استثناء شد. ساکنان جدید باید برای شش ماه اول اقامت خود در امارات باشند.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی   ویلای قسطی   خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

داماک damac سازه برتر جهان

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...