کار در امارات

 

کار در امارات

آب و هوایی نزدیک به ایران، حقوق و دستمزد های بدون مالیات، نرخ جرم پایین و جمعیت مهاجر زیاد تنها برخی از جاذبه های کار در امارات است.

رشد بی وقفه امارات دبی  به خصوص دوبی در سال های اخیر موجب شده است که داشتن تجربه کاری در امارات رزومه شما را درخشان می کند. امارات جایی است که سنت با مدرنیته همراه می شود. انگلیسی زبان اصلی کسب و کار است و حدود 85 درصد از جمعیت امارات مهاجر هستند شما هیچ مشکلی با آن نخواهید داشت. فرصت ها در سراسر این کشور وجود دارد، اما بیشتر مشاغل در امارات دبی در ابوظبی و دبی یافت خواهند شد.

بسیاری از قوانین زندگی در امارات مشابه با ایران است. مجازات های شدید برای شکستن آنها ممکن است. برای مثال، مجازات سخت برای مواد مخدر و رانندگی در مستی وجود دارد. روابط خارج از ازدواج غیر قانونی است. برای مصرف الکل به مجوز نیاز دارید.

 

کار در امارات در دبی

پیش نیاز زبان در امارات

همانطور که گفتیم زبان رسمی کار انگلیسی و زبان بیشترین قشر مردم عربی است. برای کار زبان انگلیسی برای شما کافی است اما اگر عربی هم بلد باشید برای شما فرصت های بیشتری فراهم می گردد. روزهای کاری در امارات دبی از یکشنبه تا پنج شنبه از ساعات 8 الی 5 بعد از ظهر می باشد. شما در سال 22 روز مرخصی با حقوق خواهید داشت.. دوبی را با 20 سال پیش مقایسه کنید، تفاوت زیادی کرده است. این تغییر برای شما نیز میتواند اتفاق بیافتد اگر در راستای پیشرفت اقتصادی این کشور فعالیت کنید. برای پیدا کردن کار در امارات  یا کار در دوبی می توانید فرم ثبت نام سامانه کاریابی بین المللی را در اینجا پر کنید و در قسمت کشور انتخابی امارات را یکی از گزینه های مهاجرت خود قرار دهید.

 مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی   ویلای قسطی   خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...