امارات متحده عربی

 

 

امارات متحده عربی

موقعیت استراژیک امارات متحده عربی: کشور امارات متحده عربی با توجه به قرار گرفتن در منطقه دریایی خاورمیانه به عنوان پلی برای اتصال شرق به غرب عمل می کند.

با توجه به قدرت عظیم کشتیرانی و حمل و جابجایی کالا، نقش کلیدی سرمایه گذاری در امارات مشخص می گردد.

امارات متحده عربی

زیر ساخت های اساسی:

شهر دبی در امارت، همه امکانات پیشرفته و زیر ساخت ها جهت سرمایه گذاری در امارات را فراهم کرده است. وجود دو فرودگاه بزرگ در شهر دبی، فرودگاه آل مکتوم و فرودگاه جبل علی، موقعیت ویژه ای جهت سرمایه گذاری در امارات ایجاد کرده است.

تنوع محل کسب و کار جهت سرمایه گذاری در دبی:

وجود بازارهای زیبای سنتی و مدرن در شهر دبی، سرمایه گذاری در دبی را برای بسیاری از برندهای معتبر خارجی جذاب کرده است. امکان انتخاب محل فعالیت سرمایه گذاری خارجی در دبی بسیار گسترده می باشد. مناطق و شهرک های صنعتی و مناطق آزاد تجاری، جاذبه دیگر سرمایه گذاری در دبی هستند.

ثبات سیاسی امارات:

امارات متحده عربی، یک نماد ثبات سیاسی در دنیا محسوب می شود. از زمان تشکیل حکومت امارات متحده عربی از سال ۱۹۷۱ و تصویب قانون اساسی، هیچ اختلال و بی نظمی سیاسی و یا درگیری قومی و قبیله ای در امارات اتفاق نیوفتاده است و حاکم و پادشاه همه امیر نشینان اماراتی از دولت مرکزی تبعیت کرده اند. وجود ثبات سیاسی باعث رونق اقتصادی و رشد سرمایه گذاری در امارات شده است.

ثبات اجتماعی:

با وجود اقوام بسیاری از کشورها در کشور امارات متحده عربی و شهر دبی، وقوع جرم و جنایت در امارات در سطح پیشرفته ترین کشورهای دنیا و بسیار پایین است. در سال ۲۰۱۵، دبی چهارمین شهر امن دنیا معرفی شد. وقوع جرایم خشن در امارات به ندرت اتفاق می افتد و رسیدگی به شکایت توریست ها و شهروندان با دادسرای سیار و فوری انجام می گردد.

سهولت انجام کسب و کار:

در سال ۲۰۱۷، امارات متحده عربی از نظر سهولت در انجام کسب و کار و حذف قوانین زاید سرمایه گذاری در دبی، به رتبه ۲۶ در سطح جهانی و رتبه اول در منطقه صعود کرد.

 

مواردی که برای سرمایه گذاری در دبی باید به آن ها توجه داشته باشید.
لزوم معرفی شریک در دبی برای سرمایه گذاری:

به استثنا مناطق آزاد، جهت سرمایه گذاری در دبی، معرفی شریک اماراتی با سهام ۵۱ درصدی یکی از مواردی استن که برای سرمایه گذاری باید به آن توجه داشته باشید. البته مذاکراتی جهت حذف شرط وجود شریک اماراتی جهت سرمایه گذاری در دبی مطرح شده ،ولی تاکنون منجر به تصویب قانون و مقرراتی در این زمینه نشده است..

لزوم حضور نماینده محلی:

سرمایه گذاری در دبی و ثبت شرکت در امارات چه به صورت شعبه شرکت و یا دفتر نمایندگی، نیاز به حضور فردی به عنوان نماینده از اتباع امارات دارد.

امکان تغییر قوانین سرمایه گذاری در امارات:

انجام سرمایه گذاری در دبی با توجه به تحولات منطقه ای و بحران به وجود آمده در کشورهای عربی و رویگرد ضد ایرانی مقامات امارات، سرمایه گذاری ایرانیان در امارات را با خطر مواجه کرده است.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی   ویلای قسطی   خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

 

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...