مزایای سرمایه گذاری در دبی مخصوصاً در زمینه خرید ملک چیست ؟ 

چه مواردی که برای سرمایه گذاری در دبی باید به آن ها توجه داشت؟

موقعیت استراژیک امارات متحده عربی: کشور امارات متحده عربی با توجه به قرار گرفتن در منطقه دریایی خاورمیانه به عنوان پلی برای اتصال شرق به غرب عمل می کند. با توجه به قدرت عظیم کشتیرانی و حمل و جابجایی کالا، نقش کلیدی سرمایه گذاری در امارات مشخص می گردد.

 خرید ویلا در دبی    خرید آپارتمان در دبی  فروش ویلا در دبی  فروش آپارتمان در دبی

پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

زیر ساخت های اساسی: شهر دبی در امارت، همه امکانات پیشرفته و زیر ساخت ها جهت سرمایه گذاری در امارات را فراهم کرده است. وجود دو فرودگاه بزرگ در شهر دبی، فرودگاه آل مکتوم و فرودگاه جبل علی، موقعیت ویژه ای جهت سرمایه گذاری در امارات ایجاد کرده است.

تنوع محل کسب و کار جهت سرمایه گذاری در دبی: وجود بازارهای زیبای سنتی و مدرن در شهر دبی، سرمایه گذاری در دبی را برای بسیاری از برندهای معتبر خارجی جذاب کرده است. امکان انتخاب محل فعالیت سرمایه گذاری خارجی در دبی بسیار گسترده می باشد. مناطق و شهرک های صنعتی و مناطق آزاد تجاری، جاذبه دیگر سرمایه گذاری در دبی هستند.

یکی پروژه های داماک گروپ prive damac داماک این سوییت ها از ۴۰تا۱۴۰متری از دو خواب شروع میشود معروف به عروس فرانسوی دبی سوپر لوکس و سوپر دیزایین ، آماده اقامت ، انتقال سند از اداره اسناد دبی با ۱۴درصد پیش قسط ، اقساط دوساله بدون بهره آماده تحویل شما عزیزان خواهد بود .با اعتماد به گروه ما آرامش را به خانه تان ارمغان ببرید.

ثبات سیاسی امارات: امارات متحده عربی، یک نماد ثبات سیاسی در دنیا محسوب می شود. از زمان تشکیل حکومت امارات متحده عربی از سال ۱۹۷۱ و تصویب قانون اساسی، هیچ اختلال و بی نظمی سیاسی و یا درگیری قومی و قبیله ای در امارات اتفاق نیوفتاده است و حاکم و پادشاه همه امیر نشینان اماراتی از دولت مرکزی تبعیت کرده اند. وجود ثبات سیاسی باعث رونق اقتصادی و رشد سرمایه گذاری در امارات شده است.

ثبات اجتماعی: با وجود اقوام بسیاری از کشورها در کشور امارات متحده عربی و شهر دبی، وقوع جرم و جنایت در امارات در سطح پیشرفته ترین کشورهای دنیا و بسیار پایین است. در سال ۲۰۱۵، دبی چهارمین شهر امن دنیا معرفی شد. وقوع جرایم خشن در امارات به ندرت اتفاق می افتد و رسیدگی به شکایت توریست ها و شهروندان با دادسرای سیار و فوری انجام می گردد.

سهولت انجام کسب و کار: در سال ۲۰۱۷، امارات متحده عربی از نظر سهولت در انجام کسب و کار و حذف قوانین زاید سرمایه گذاری در دبی، به رتبه ۲۶ در سطح جهانی و رتبه اول در منطقه صعود کرد.

 مزایای سرمایه گذاری در دبی

مواردی که برای سرمایه گذاری در دبی باید به آن ها توجه داشته باشید

لزوم معرفی شریک در دبی برای سرمایه گذاری: به استثنا مناطق آزاد، جهت سرمایه گذاری در دبی، معرفی شریک اماراتی با سهام ۵۱ درصدی یکی از مواردی استن که برای سرمایه گذاری باید به آن توجه داشته باشید. البته مذاکراتی جهت حذف شرط وجود شریک اماراتی جهت سرمایه گذاری در دبی مطرح شده ،ولی تاکنون منجر به تصویب قانون و مقرراتی در این زمینه نشده است.

اگر خواهان یک زندگی لوکس و لاکچری هستید داماک گروپ بزرگترین و جامع ترین سایت  چند ملیتی بهترین انتخاب برای شما در دبی خواهد بود. داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت آپارتمان و ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

لزوم حضور نماینده محلی: سرمایه گذاری در دبی و ثبت شرکت در امارات چه به صورت شعبه شرکت و یا دفتر نمایندگی، نیاز به حضور فردی به عنوان نماینده از اتباع امارات دارد.

امکان تغییر قوانین سرمایه گذاری در امارات: انجام سرمایه گذاری در دبی با توجه به تحولات منطقه ای و بحران به وجود آمده در کشورهای عربی و رویگرد ضد ایرانی مقامات امارات، سرمایه گذاری ایرانیان در امارات را با خطر مواجه کرده است.

اگر شما هم به دنبال خرید آپارتمان ها و ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید بی تردید گروه داماک گروپ با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب  داماک خواهد بود.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی   ویلای قسطی   خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت واقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

 خرید ویلا در دبی    خرید آپارتمان در دبی  فروش ویلا در دبی  فروش آپارتمان در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...