پاسپورت ها دبی چند نوع اند ؟ 

پاسپورت توریستی دبی

بر خلاف بسیاری از کشورهای خارجی، روند اخذ پاسپورت توریستی دبی بسیار ساده و کوتاه است! چرا که سفارت امارات در صدور این پاسپورت دخیل نبوده و همین مسئله موجب راحتی صدور آن شده است. پاسپورت توریستی دبی خود به چند شکل بسته به نوع درخواست و مدارک ارسال شده، صادر می شود. بنابراین شما می توانید پاسپورت عادی یا 14 روزه، پاسپورت 1 ماهه و پاسپورت 3 ماهه به صورت یک بار ورود و یا چند بار ورود دریافت نمایید.

پاسپورت تحصیلی دبی

یکی از روش های ساده برای اخذ اقامت امارات، تحصیل در این کشور است. شما می توانید بعد از به پایان رساندن دوره تحصیلتان در این کشور، برای اخذ اقامت این کشور درخواست دهید. البته تحصیل در امارات چندان کار ساده ای نیست چرا که هیچ نوع بورسیه تحصیلی برای دانشجویان در نظر گرفته نشده است. از طرف دیگر تحصیل در رشته های پزشکی و دندان پزشکی برای  دانشجویان چندام مطلوب نیست، چرا که مدرک ارائه شده توسط دانشگاه های این کشور مورد تایید وزارت علوم ایران نیست.

انواع پاسپورت دبی

پاسپورت کار دبی

یکی از انگیزه های اصلی بسیاری از افراد برای مهاجرت به دبی و امارات پیدا کردن یک شغل با درآمد بالا است. به دلیل اقتصاد رو به رشدی که این کشور دارد، چندان هم عجیب به نظر نمی رسد که نیروهای متخصص در زمینه های مختلف به راحتی کار مورد نظرشان را پیدا کرده و مشغول به کار شوند. بری اخذ ویزی کار دبی درست مانند هر کشور دیگری نیاز به حمایت یک کارفرمای فعال در دبی دارید. مهمترین نکته ای که در رابطه با این نوع پاسپورت دبی وجود دارد این است که تمام هزینه های صدور این پاسپورت به عهده کارفرما بود و شما به عنوان کارجو نباید هزینه ای را پرداخت نمایید.

متقاضیان می تواند در زمینه ثبت شرکت ودریافت اقامت شهر دبی با مشاورین داماکdamacهمراه باشید.

مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای امارات     

damac

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

  خرید ویلا در دبی    خرید آپارتمان در دبی  فروش ویلا در دبی  فروش آپارتمان در دبی

آماده انتقال سند با پیش پرداخت واقساط بدون بهره

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...