مهاجرت به کشور امارات

مهاجرت به کشور امارات

مهاجرت به کشور امارات متحده عربی یک تحول بزرگ محسوب می شود و این موضوع برای ان دسته از افرادی که نمی توانند یک فرهنگ متفاوتی را قبول کنند،

مناسب نمی باشد. تفاوت های بسیار زیادی برای غلبه بر این موضوع وجود دارد؛ در کشور امارات  آداب و رسوم، زبان، آب و هوا وتابعیت فرق دارد اما بازدیدکنندگان، کشور دبی را کشوری بسیار با استقبال و دوستانه به حساب می اورند. شهر دبی پر جمعیت ترین شهر کشور امارات است که دارای خانه ها و ویلا های بسیار مدرن است . امروزه اقتصاد شهر دبی بر پایه تجارت و یا منابع طبیعی است، بلکه در خدمات مالی، تدارکات، املاک، مهمان نوازی و گردشگری، نیز می باشد. این تنوع، همراه با موقعیت استراتژیک در این کشور می باشد، زیر ساخت های برتر و فلسفه سهولت کسب و کار، دبی را یک مقصد اصلی برای بسیاری از شرکت های چند ملیتی و انتخابی مطلوب برای کارگران مایل به کار در این کشور می دانند.

مهاجرت به کشور امارات

داشتن اقامت دبی

قبل از اینکه به شهر دبی بروید بهتر است یه کار مناسب برای خود پیدا کنید، همچنین اولین گام برای زندگی داشتن اقامت دبی می باشد، که پس از آن اجازه خواهید داشت تا در این کشور به کار مشغول شوید. به عنوان یک مهاجر، شما باید در هنگام باز کردن حساب بانکی، اجاره ملک، ثبت نام خودرو، مجوز اقامت امارات متحده عربی خود را ارائه دهید.به طور کلی، کارفرما مسئولیت ارائه تمامی اسناد مربوطه را که شامل فرم درخواست، اصل و کپی پاسپورت شخصی، عکس های گذرنامه، مجوز استخدامی وزارت کار و غیره می باشد، دارد. مهاجرت به شهر دبی از روش های متفاوتی امکان پذیر می باشد که برخی از این روش ها عبارت است از : مهاجرت به این شهر از طریق سرمایه گذاری در شرکت ها ، مهاجرت از طریق خرید و فروش آپارتمان و ویلا  و راه های متفاوت دیگر.

مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای امارات     

 

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...