دبی یک شهر مهم برای سرمایه گذاری

 

 

دبی یک شهر مهم برای سرمایه گذاری

این روزها دبی به عنوان یک شهر مهم برای سرمایه گذاری و تجار شناخته شده است.

دبی علاوه بر اینکه نفت دارد و با استفاده از درآمد حاصل از نفت خود توانسه زیرساخت ‎های بسیار خوبی را فراهم کند، از منطقه آزاد جبل‌ علی هم پول خوبی را در می‌آورد. این منطقه در سی ‌و پنج کیلومتری جنوب‎ غربی دبی واقع شده است. این بندر یکی از مهم ‎ترین و شناخته‌شده‌ترین بنادر ترانزیتی جهان است.توجه داشته باشید جبل علی در سال‌های گذشته بیشترین میزان توسعه را تجربه کرده و به تجربه‌ای بسیار خوب و موفقیت ‎آمیز در خاورمیانه تبدیل شد. به ویژه آنکه تحریم ‎های ایران هم راه را برای موفقیت آن راحت تر و بازتر کرد. اما توجه داشته باشید  ترانزیت تنها کاربرد این منطقه آزاد می باشد. امنیت، میزان توسعه‌یافتگی، امکانات بسیار بهداشتی و پزشکی نقش مهمی در جذب گردشگر به این بندر و دریافت اقامت کار دبی را دارند.

طبق آخرین آماری که منتشر شده است ارزش اقتصاد شهر دبی 46 میلیارد دلار بوده است. ساخت ‌و ساز املاک و فروش آن به مهاجران و سرمایه گذاران، همچنین گردشگری و صادرات مجدد دبی را تبدیل به یک قطب اقتصادی مهم  در خاورمیانه کرده که هیچ شهر یا کشور دیگری به آسانی نمی ‎تواند این مقام را از دبی بگیرد.

دبی یک شهر مهم برای سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در دبی

در کشور هایی مانند امارات  که رشد اقتصادی سیر صعودی دارد می تواند برای سرمایه گذاری مورد توجه قرار گیرد. از مهمترین فواید خرید ملک در شهر دبی این است که اقتصاد دبی و کشور امارات روز به روز در حال پیشرفت است که این امر می تواند امتیاز مثبتی جهت سرمایه گذاری در امارات و دبی باشد. در مهاجرت به کشور امارات ثبت شرکت در دبی همواره برای سرمایه گذاران جذاب بوده است. این موضوع نه فقط به دلیل رونق بازار اقتصادی بلکه به دلیل مزایایی که برای موسس شرکت در دبی دارد ایجاد شده است. همان‌طور که می‌دانید کشور امارات  یکی از کشورهایی است که از لحاظ اقتصادی و رونق بازار د سراسر جهان از جایگاه بالایی برخوردار است.همچنین طی چند سال گذشته رشد قابل توجهی در زمینه تجارت بین الملل داشته است.

برای به دست آوردن ویزای کسب و کار به منظور ثبت شرکت در دبی، مراحل و شرایطی لازم است:

  • ارائه کپی پاسپورت دارای اعتبار و سایر اسناد مورد نیاز توسط متقاضی
  •  ارائه صورت حساب بانکی شخص متقاضی
  •  ارائه مدارک مربوط به محل سکونت متقاضی
  •  اخذ گواهینامه ثبت شرکت مورد نظر ظرف مدت چند روز
  •  به دست آوردن مجوز اقامت در امارات متحده عربی

 

 خرید ملک در دبی

دولت دبی، در جهت رونق بخشیدن به فعالیت اقتصادی و تجاری خود، شرایطی را ایجاد کرده تا اتباع کشورهای دیگر بتوانند با خرید ملک در دبی، سرمایه گذاری کنند. دولت این شهر برای اشخاصی که مالک حقیقی املاک باشند همراهان آنها شرایط اخذ ویزا را تسهیل نموده است. در صورت خرید ملک مسکونی در دبی می توانید اقامت دبی را با خرید ملک را بدست آورید. در چنین شرایطی مدت اعتبار این ویزا 2 سال است. در نظر داشته باشید که در این مدت نمی توانید به فعالیت‌های تجاری بپردازید اما بعد از گذشت 2 سال می توانید برای دریافت اقامت دائم امارات متحده اقدام کنید و پس از آن به فعالیت های تجاری و اقتصادی بپردازید.اگر خواهان یک زندگی لوکس و لاکچری هستید داماک گروپ بزرگترین و جامع ترین سایت  چند ملیتی بهترین انتخاب برای شما در دبی خواهد بود. 

مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای امارات     

 

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...