امارات متحده عربی

امارات متحده عربی

امارات متحده عربی یکی از جذاب‌ ترین کشورهای جهان از نظر کسب و کار و محل اقامت می باشد.

اصلی‌ترین مزیت این کشور عبارت است از مالیات آزاد، استانداردهای بالای زندگی، شرایط عالی برای پیشرفت و توسعه کسب و کار و ثبات شرایط اقتصادی و سیاسی.

قبل از هرچیز برای شروع کسب و کار و مهاجرت به امارات متحده عربی باید برای دریافت ویزای اقامت امارات (مجوز اقامت) اقدام کنید. دریافت این ویزا نسبتا آسان می باشد و در صورتی که الزامات مربوطه به درستی پیگیری شود در مدت زمان کوتاهی می‌توانید آن را بدست آورید.

امارات متحده عربی

ویژگی های خاص

ویزای اقامت امارات برخلاف ویزای توریستی برای مدت3 سال صادر می‌شود و پس از اتمام انقضا به تعداد دفعات نامحدودی قابل تمدید می باشد. با دریافت ویزای اقامتی امارات متحده عربی حق اقامت دائم در این کشور به شما داده خواهد شد، بعلاوه می‌توانید برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود نیز ویزای اقامت دریافت کنید. همچنین با دریافت اقامت امارات علاوه بر ویزا کارت شناسایی نیز برای متقاضی صادر می گردد .

تمدید ویزای اقامت امارات

کارت شناسایی در سراسر امارات متحده معتبر می باشد و ممکن است در داخل کشور بجای پاسپورت استفاده شود. برای تمدید ویزای اقامت امارات شما باید هر شش ماه یک بار وارد خاک این کشور شوید.نقض این قانون سبب مسدود شدن ویزا خواهد شد و رفع آن مستلزم پرداخت هزینه است.

اقامت امارات

در صورت خرید ملک مسکونی در دبی یا دیگر شهرهای امارات به ارزش بیش از یک میلیون درهم، می توانید اقامت امارات را بدست آورید. در چنین شرایطی مدت اعتبار این ویزا 2 سال می باشد. توجه داشته باشید که در این مدت نمی توانید به فعالیت‌های تجاری بپردازید اما بعد از 2 سال می توانید برای دریافت اقامت دائم امارات متحده اقدام کنید و پس از آن به فعالیت های تجاری و اقتصادی مشغول شوید.

اخذ اقامت امارات از طریق قرارداد کاری

کشور امارات متحده عربی از شرایط مناسبی برای کار برخوردار است و با توجه به نرخ بیکاری پایین، حدود 1.72 درصد، در میان کشورهای با نرخ بیکاری پایین قرار می گیرد. متقاضیان کار در این کشور با توجه به سوابق و شرایط کاری، مدرک تحصیلی، وضعیت جسمانی، وضعیت تاهل، سن، و میزان آشنایی با زبان عربی و انگلیسی می‌توانند نسبت به اخذ اقامت کاری این کشور اقدام کنند.

دریافت ویزای کار

اگر تصمیم دارید در دبی به صورت رسمی مشغول به کار شوید به یک ویزای کار/ اشتغال نیاز دارید. توجه داشته باشید که تمام وظایف مربوط به دریافت ویزای شما به عهده کارفرمای شماست و اخذ آن به طور متوسط 2 تا 3 هفته طول می کشد.

اخذ اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

ثبت شرکت و سرمایه گذاری روش راحت و کارآمدی برای دریافت اقامت امارات متحده عربی است و به علت اقتصاد پویا و موقعیت استراتژیک جغرافیایی و نرخ پایین مالیات می توان سرمایه گذاری موفقی در این کشور داشت. امارات متحده عربی برای کسانی که در این کشور شرکتی ثبت می‌کنند تسهیلات بی‌شماری ارائه می دهد، از جمله:

دریافت اقامت امارات بدون کمترین مشکلی دریافت اقامت امارات فقط چند هفته طول می کشد و هزینه‌های آن نسبتا پایین است. علاوه بر این،لازم نیست که حتما در شرکت فعالیت واقعی انجام دهید. این شرکت ها می توانند کاملا صوری باشند اما با این حال اگر مایل به تجارت و فعالیت واقعی در شرکت خود هستید می توانید به راحتی به تجارت در این کشور بپردازید و مالیاتی نپردازید بنابراین ثبت شرکت یکی از بهترین راه های دریافت اقامت امارات متحده عربی می باشد.

 

مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای امارات

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...