مدل دکوراسیون اداری و دفترکار

مدل دکوراسیون اداری و دفتر کار

امروز مدل دکوراسیون اداری و دفترکار شیک و مدرن رابه همراه ایده هایي عالی برای دکور و چیدمان مبلمان اداری جمع آوری کرده ایم.

اگر قصد تاسیس یک دفتر کار را دارید یا می خواهید تغییر دکور در دفترتان ایجاد کنید در ادامه با داماک گروپ همراه باشید، چـه قصد تاسیس دفتر اداری دارید و چـه دفتر خانگی مـا امروز بهترین مدل ها و ایده ها رابه شـما می‌گوییم، با مـا همراه باشید.

مدل دکوراسیون اداری دفتر کار

مبلمان اداری

مبلمان اداری یکی از اصلی‌ترین اجزاء دفاتر و یکی از پیش‌ نیازهای کار کردن پرسنل اسـت. مبلمان اداری بـه مجموعه ‌اي از میز و صندلی، گروهی از لوازم و وسائل کار و نشستن اطلاق می شود کـه برای محیط‌هاي اداری مورد استفاده قرار می گیرد. از انواع مبلمان اداری میتوان:

  • صندلی مدیریتی
  • میز مدیریتی
  • صندلی کارمندی
  • میز کارمندی
  • صندلی کارشناسی
  • میز کارشناسی
  • میز کانتر
  • مبلمان انتظار
  • قفسه‌هاي بایگانی
  • کمدهای فلزی و چوبی

ودر آخر فایل هاي اداری و همچنین میز کنفرانس و … را نام برد.

 

توجه داشته باشید رنگ این مبلمان هم نسبت به دکوراسیون اتاق مشخص می گردد.اگر اتاق دارای فضای کوچکی باشد انتخاب مناسب، رنگ تیره می باشد.

طراحان شرکت داماک گروپ  طوری دفتر کار شیک و مدرن سبک‌های طراحی داخلی را با روانشناسی رفتار انسان ترکیب می کنند. عناصر طراحی اداری مدرن که واقعاً بر روحیه و بهره وری کارمندان تأثیر بگذارد، بسیار عجیب و کسل کننده هستند، اما این مسئله یک چالش برای یک طراح خوب است، تا بتواند این عناصر خسته کننده را با ابتکاری‌ ترین روش ممکن برطرف کند. در حقیقت امروزه کمپانی‌ها به دنبال نیروهای نسل جدید و جوان‌تر هستند و به همین دلیل نیز طراحی دفتر کار شیک و مدرن در همه جا مخصوصاً در امارات گسترش پیدا کرده است .

دفتر کار شیک و مدرن 

هنگام ایجاد طرح دفتر کار شیک و مدرن خود،شرکت داماک  از رنگ‌های روشن و مدرن استفاده کرده است . دفتر کار مدرن می تواند از طریق تم‌های رنگی باعث ایجاد حس خلاقیت و تفکر رو به جلو شود. رنگ‌های روشن در تضاد با تن‌های خنثی (مانند سفید) می تواند فضای مدرن و شیک ایجاد کند.

در یک دفتر کار شیک و مدرن باید به کارکنان برای تغییر دکوراسیون، قرار دادن وسایل شخصی و نمایش عکس‌هایشان اجازه داده شود. با این حال برای افرادی که همه جا را به هم می ریزند باید استثنائاتی قائل شد. این دفتر کار باید فضایی برای خروج به سمت فضای باز، اتاق‌های تلفنی خصوصی، یا حتی یک منطقه مشترکی داشته باشد که کارمندان برای مدتی از میز خود دور شوند. این استراحت فرصتی را برای کارمندان فراهم می کند تا با خلاقیت بیشتری کار کنند.

وسایل دفتر کار شیک و مدرن را شرکت داماک به نوعی چیدمان کرده است که احساس خوشایندی از نظر روانی ایجاد کند.شرکت داماک برای این کار از فنگ شویی کمک گرفته است . وسایلی مانند صندلی و میز باید در استانداردترین حالت خود قرار داده است چرا که ایمنی و درستی نحوه کار کارمندان، یکی از موارد اصلی یک دفتر کار شیک و مدرن است .در مقالات بعدی داماک گروپ با دفترکار خوب آشنا می شوید .

سرمایه گذاری بی نظیر در دبی

اگر خواهان یک سرمایه گذاری بی نطیر در دبی هستید از شرکت داماک بخواهید ، شرکت داماک بزرگترین و جامع ترین مورد احترام ترین شرکتی در زمینه املاک است با خیالی راحت و آسوده توسط  داماک سرمایه گذاری در املاک  کنید به سودهای  هنگفت برسید تا از  طریق آن به هتل های لوکس و لاکچری امارات و دفاتر کار مبله دسترسی کامل پیدا کنید .

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی   ویلای قسطی   خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

 

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...