دکوراسیون دفترکار دبی

دکوراسیون دفترکار دبی

دکوراسیون دفترکار دبی از جمله نکات بسیار مهمی می باشد که عظمت یک شرکت یا مجموعه تجاری را به مخاطبان نشان می دهد.

صاحبان دفترکار دبی همواره برای طراحی دکوراسیون این فضا از طراحان حرفه ای کمک می گیرند تا بتوانند به خوبی خود را در ذهن مخاطبان و مشتریان، بزرگ و با شکوه جلوه دهند. امروزه گرایش مخاطبان به سبک مدرن شهری بیشتر شده و توجه به این نکته می تواند امری کلیدی در ایجاد محیطی خاص و جذاب برای مخاطبان هر مجموعه ای باشد. پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. 

دکوراسیون دفتر کار دبی

دکوراسیون داخلی دفتر کار دبی

نیروهای شما ۸ ساعت از زمان خود را در دفتر کار می گذرانند، این یعنی یک سوم از روز. پس بسیار مهم است که این دکوراسیون داخلی دفتر کار دبی بتواند در تمامی این مدت روحیه آنها را شاداب نگه داشته و از تحلیل قوای ذهنی آنها جلوگیری نماید.مهم ترین نکته در طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار، وجود رنگ روشن بر روی در و دیوارهای دفتر کار دبی می باشد.

استفاده از رنگ های دل باز در دفترکار دبی علاوه بر افزایش روحیه کارمندان باعث می شوند تا فضاهای کوچک کمی بزرگتر نشان داده شوند. در دکوراسیون داخلی دفتر از تابلوهای زیبا و ساعت بر روی دیوار استفاده کنید. در مقابل میز کار را تا جای ممکن خلوت کنید تا اشیاء اضافه باعث حواس پرتی کارمندان و ایجاد تداخل در فعالیت های آنان نشود.توجه داشته باشید استفاده از رنگ روشن برای دیوار و رنگ تیره برای اشیاء، انتخابی بسیار حرفه ای است که باعث ایجاد تصور افزایش ظرفیت اتاق در ذهن مخاطبان میگردد. داماک گروپ بهترین انتخاب در زمینه سرمایه گذاری و خرید ملک و آپارتمان در دبی.

دکوراسیون داخلی اتاق مدیر

شاید مهم ترین قسمت دفترکار دبی از نظر مخاطب و مشتری، اتاق مدیر باشد. پس بسیار مهم است که برای طراحی داخلی اتاق مدیر چه برنامه ریزی هایی داشته باشید.اهمیت مبلمان اداری در این اتاق بسیار افزایش پیدا می کند و البته انتخاب صحیح از میان انواع آنها هم نیاز به تجربه و مهارت دارد. یکی از انتخاب های حرفه ای این است که برای افزایش شکوه اتاق مدیر، از صندلی بزرگ و زیبایی استفاده شود و میز مدیریت متناسبی با صندلی نیز در جلو آن قرار بگیرد اما در مقابل برای صندلی مشتریان و مخاطبان، از صندلی های کوچکی استفاده شود که تا حد ممکن از اشغال فضا جلوگیری کنند.

 

دکوراسیون داخلی بخش امور مشتریان دفتر کار دبی

اگر در اتاق امور مشتریان صرفا نیروی های شما مشغول به کار اند، برای طراحی دکوراسیون آن از نکاتی که در قسمت دکوراسیون داخلی دفترکار دبی گفته شد استفاده نمایید اما اگر قرار است مشتریان و مخاطبان خودشان به این بخش رجوع کرده و با نیرو های شما صحبت نمایند باید بیش از پیش به زیبایی محیط اهمیت دهید.

مبلمان اداری این اتاق باید علاوه بر زیبایی دارای حس راحتی بسیار مناسبی باشند و باعث نشوند تا مشتریان شما در زمان استفاده از آن به مشکل بخورند. وجود خودکار و قلم در این اتاق یکی از ملزومات بوده اما بهتر است تا به جای خودکار های فنر دار قدیمی از قلم های شیک و جدید استفاده کرده و باعث ایجاد یک تمایز کوچک در دکوراسیون اتاق امور مشتریان خود شوید.

دکوراسیون داخلی اتاق جلسات در دفترکار دبی

اتاق جلسات هم مانند اتاق مدیر از قسمت هایی است که می تواند باعث شکل گیری ذهنیت در مورد شرکت یا دفترکار شما در ذهن مخاطب و رقبا شود.

بر دیوار های این اتاق از تابلو های زیبا استفاده کنید و علاوه بر آن، با استفاده از یک قفسه کوچک، افتخارات شرکت از جمله لوح های تقدیر و… را به نمایش بگذارید. میز استفاده شده باید نسبت به اندازه کل اتاق انتخاب شود و علاوه بر آن، رنگ میز با صندلی های آن نیز همخوانی داشته باشد.

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...