سرمایه گذاری در امارات

سرمایه گذاری درامارات

امروزه افراد زیادی قصد مهاجرت به کشور های خارجی و سرمایه گذاری در این کشورها را دارند. سرمایه گذاری در امارات راهای متفاوتی دارد که شامل : سرمایه گذاری از طریق خرید ملک ، سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و ... می باشد.

به دلیل استقبال بسیاری از مهاجران ساکن دبی و ابوظبی، امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) در سال 2018 اعلام کرد که اجازه اقامت طولانی مدت را برای افراد با ارزش بسیار بالا ارائه می دهند.

سرمایه گذاری درامارات

مجوزهای سرمایه گذاری در امارات 

 این مجوزهای سرمایه گذاری در امارات دارای مدت 5 یا 10 سال بوده و برای ، کارآفرینان، دانشجویان برجسته، استعدادهای ویژه و محققان تأمین می شود. این اقدام برای حفظ استعداد و تقویت اقتصاد به کار گرفته شد. در همین زمان امارات متحده عربی اعلام کرد مالکیت 100٪ در تجارت توسط بیگانگان از سال 2019 مجاز خواهد بود. تا آن زمان، افراد بازرگان خارجی مجبور بودند با یک ملیت امارات وارد مشارکت شوند یا تجارت خود را در منطقه آزاد حفظ کنند. تاکنون صاحبان املاک و سرمایه گذاران مشاغل منطقه آزاد مجبور به درخواست مجوزهای سالانه یا مجوزهای 2 ساله ای بودند که نیاز به تمدید داشتند و عدم قطعیت آنها را به همراه داشت. اکنون سرمایه گذاران مشاغل می توانند با سرمایه گذاری خود مجوز 10 ساله دریافت کنند و اقامت دبی از طریق خرید ملک نیز با دریافت مجوز 5 ساله می باشد. حتی اگر هر دو فقط برای حداقل 3 سال موظف به نگه داشتن سرمایه گذاری باشند. اجازه اقامت 10 ساله سرمایه گذار می تواند به همسر و فرزندان نیز تعلق بگیرد. گذرنامه امارات متحده عربی در حال افزایش است و در حال حاضر سفر بدون پاسپورت به اتحادیه اروپا را فراهم می کند.

برای سرمایه گذاری در کشور امارات و اخذ اقامت این کشور با داماک damac در ارتباط باشید.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی   ویلای قسطی   خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

 

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...