سرمایه گذاری در دبی

 

سرمایه گذاری در دبی

پاسپورت سرمایه گذاری در دبی به روش های مختلفی صورت می پذیرد. پاسپورت سرمایه گذاری در امارات یکی از روش های مهاجرت به امارات می باشد.

هزینه های انرژی پایین،دسترسی آسان به منابع نفتی، تمایل به ایجاد تنوع در اقتصاد، قدرت خرید بالا، وجود نداشتن مالیات(به غیر از بانک ها، شرکت های نفت و اپراتورهای مخابراتی)،از دلایل سرمایه گذاری در امارات است. همچنین در امارات به طور کلی تمایل به ایجاد تنوع در اقتصاد از رشد خوبی برخوردار بوده و قدرت خرید در این کشور به دلیل درآمد های بالا بسیار بالا می باشد، که خبری خوب برای افرادی است که قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در امارات را دارند.

سرمایه گذاری در دبی

پاسپورت اقامتی

از مزایای این کشور این است که جهت سرمایه گذاری نیازی نیست که شما حتما صاحب ملکی در امارات باشید. پاسپورت اقامتی برای مدت طولانی می باشد و به مدت 3 سال به طول می انجامد. به طور کلی اخذ این پاسپورت فرصت انجام تجارت در امارات را برای شما فراهم می نماید. برای سرمایه گذاری در امارات از طریق خرید ملک، اقامت این کشور را می توان دریافت کرد. و همچنین به طور نامحدود ان را تمدید کرد. در دبی، شارجه و ابوظبی با خرید ملک، امکان اخذ اقامت وجود دارد. سی سال سابقه اقامت مستمر در امارات، این امکان را به فرد می دهد که در صورت ترک تابعیت قبلی خود، به تابعیت امارات دست یابد. اعتبار پاسپورت امارات با توجه به برخورداری شهروندان این کشور از منابع عظیم سرمایه گذاری خارجی و زندگی در کشوری با درصد امنیت اجتماعی بالا، مورد علاقه بسیاری از افراد علاقه مند به سرمایه گذاری است

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی   ویلای قسطی   خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

 

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...