سفر به شهر دبی

سفر به شهر دبی

سفر به شهر دبی، یکی از قطبهای گردشگری دنیا در امارات متحده عربی قرار دارد. تور دبی، یکی از محبوبترین تورهای گردشگری دنیا و مهمترین مقصد گردشگری مسافران امارات متحده ی عربی است.

دبی شهری است که در آن سنت و مدرنیته در کنار هم قرار گرفته اند. علاوه بر این، این شهر ترکیبی از فرهنگهای متفاوت است. در دبی، در کمترین زمان و با کمترین فاصله ی مکانی، می توانید از جاذبه های گردشگری متعدد دیدن کنید. شهر پرزرق و برق و جذاب دبی، قطب گردشگری امارات متحده ی عربی است. شهر آسمانخراشهای بلند و مراکز خرید بزرگ، ظرف چند سال، از یک بیابان به محبوبترین مقصد گردشگری دنیا تبدیل شده است. گردشگران زیادی از سراسر دنیا برای گشت و گذار در بهترین مراکز خرید، استفاده از تفریحات ساحلی و جاذبه های مفرح خانوادگی، دبی را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند.

سفر به شهر دبی

جاذبه های مدرن دبی

مشهوری چون برج خلیفه، بلندترین برج دنیا و مراکز خرید بزرگی دارد که پیست اسکی و آکواریوم هم دارند. علاوه بر این جاذبه های مدرن دبی از نظر میراث فرهنگی هم بسیار غنی و جالب توجه است. کافی است در محله های قدیمی شهر قدم بزنید تا دبی قدیم را ببینید و با سنتهای کهن این مرز و بوم آشنا شوید. علاوه بر شهر دبی ، شهر شارجه نیز از جاذبه های تاریخی ، فرهنگی زیادی بر خودار است. این شهر فاصله ی کمی تا شهر دبی دارد و از طریق حمل و نقل شارجه می توان به راحتی به شهر دبی رفت.

دبی جاذبه های دیدنی فراوانی دارد که خیلی از آنها هزینه ی ورودی ندارند. مثلا یک روز از سفرتان را می توانید در مراکز خرید بگذرانید؛ مراکز خریدی که در نوع خود بهترین در دنیا هستند. اگر دبی را بدون سر زدن به این مراکز خرید و بازارها ترک کنید، بعدا پشیمان می شوید.

برای سفر به شهر زیبای دبی و دیدن جاذبه های ان با مشاورین داماکdamac در ارتباط باشید .

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی  ویلای قسطی  خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

 

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...