شرایط اقامت و مهاجرت به دبی

شرایط اقامت و مهاجرت به دبی

شرایط اقامت و مهاجرت به دبی :همان طور که می دانید شهر دبی از امکانات رفاهی و تکنولوژی پیشرفته ای برخوردار می باشد که هر ساله افراد بسیاری را به سمت خود جذب می کند. اما شرایط زندگی در این کشور به گونه ای خاص می باشد.

چراکه این امر می تواند اقتضای موقعیت جغرافیایی امارات باشد. اگر بخواهیم ساده تر بیان کنیم، از آنجا که درجه حرارت در دبی بسیار بالاست، لذا در صورتی که میزان درجه حرارت در حداکثر قرار داشته باشد، ساعات کاری از 16:00 الی 19:00 خواهد بود. در غیر این صورت ساعات کاری عادی در این شهر از 8:00 الی 13:00 است. آداب و رسوم مردمان دبی با دیگر کشورها تفاوت دارد. اقتصاد دبی بر پایه منابع طبیعی مانند نفت، گردشگری، املاک، تجارت سنتی و… قرار دارد و درصد ساخت و ساز در این شهر به صورت چشمگیری افزایش یافته است.

شرایط اقامت و مهاجرت به دبی

مهاجرت به دبی از طریق کار

صنایع و پروژه های عظیمی در دبی به عنوان شهری از امارات متحده وجود دارد که فرصت ها و موقعیت های شغلی بسیار خوب و مناسبی را برای تجار، صنعت گران، سرمایه گذاری و افرادی که در جست و جوی کار و پیشرفت هستند، ایجاد کرده است. از این رو، اجازه ورود انحصاری و موقت به دبی برای افراد و کارکنان خارجی وجود دارد. شرایط کار در امارات و در شهر دبی بسیار مناسب و مطلوب می باشد. به طوری که با کارگران خارجی که در دبی مشغول کار هستند، به صورت کاملا خوب و مناسب رفتار می گردد.همچنین دستمزد و حقوق مکفی به آنان پرداخت شده و در پایان کار نیز به دلیل سعی و تلاشی که در انجام کار داشته اند،به آنان پاداش نیز تعلق گرفته و مورد تقدیر و تشکر قرار می گیرند. وضعیت اقتصادی در دبی همواره در حال پیشرفت است. چنانچه قصد مهاجرت به دبی از طریق کار را دارید، بایستی از سوی کارفرما یا یک شرکت اماراتی پیشنهاد کار دریافت نمایید. توجه داشته باشید تجربه و مهارت شغلی برای اشتغال در دبی بسیار حائز اهمیت است.

شرایط کار در دبی

افراد خارجی که قصد مهاجرت به دبی و کار در این شهر را دارند، در ابتدا باید نسبت به دریافت پاسپورت و ویزای کار دبی با مهلت اعتبار 3 ماهه اقدامات لازم را انجام دهند. ساعات کاری در شهر دبی، به مدت 9 ساعت در هر روز می باشد و هر یک از کارمندان مجاز هستند که به مدت 30 روز در سال را مرخصی بگیرند که البته تعداد 22 روز آن با حقوق بوده، اما در صورتی که مرخصی به صورت استعلاجی باشد، حقوق و دستمزد پرداخت نمی شود. درآمد افراد شاغل در دبی بر اساس تخصص، حرفه و مهارت آنان، متغیر است. از جمله امکانات کاری که برای کارکنان در این شهر وجود دارد، دریافت دستمزد کامل بدون کسر مالیات می باشد که خود می تواند انگیزه و مشوق بسیار خوبی برای افراد شاغل باشد.

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...