آیا شرایط  پاسپورت امارات تغییر پیدا کرده است ؟ (بله)

ادامه توضیحات در خصوص پاسپورت امارات  را تیم مجرب داماک گروپ در اختیار شما قرار می دهد .

 دریافت پاسپورت دبی شرایط و ویژگی‌های خاص خود را دارد که آن را با دیگر کشورها کمی متفاوت کرده است. قوانین پاسپورت دبی عبارتند از:

دخترانی که زیر 18 سال سن دارند نمی‌توانند به تنهایی برای دریافت پاسپورت اقدام نمایند. برای پسران زیر 18 سال نیز ارائه شناسنامه پدر و مادر الزامی است حداقل زمان اقامت در امارات 6 روز می‌باشد و اگر کمتر از این مقدار بخواهید در این کشور بمانید، با پاسپورتتان موافقت نخواهد شد قبل از دریافت پاسپورت باید فرودگاهی که از آن طریق وارد امارات می‌شوید را مشخص نمایید و در برگه درخواست پاسپورت بیان کنید. به عنوان مثال اگر هواپیمای شما در فرودگاه ابوظبی می‌نشیند باید این را در فرم درخواست ذکر نمایید.

کشور امارات بر روی تاریخ اعتبار پاسپورت قوانین سخت‌ گیرانه‌ ای دارد تا جایی که از کفیل برای خروج به موقع مسافر ضمانت ‌نامه دریافت می‌کند. بنابراین، شما باید قبل از تمام شدن اعتبار پاسپورت کشور امارات را ترک کنید، در غیر این صورت به ازای هر روز اضافی که اقامت دارید، موظف به پرداخت جریمه نقدی هستید. دقت داشته باشید که عدم ترک امارات در تاریخ مشخص شده، ممکن است حتی به زندان رفتن شما نیز ختم شود.

پاسپورت امارات

یکی از جدیدترین قوانین پاسپورت دبی توجه به تاریخ پاسپورت است. فرد متقاضی باید در بازه زمانی قید شده در پاسپورت در کشور امارات حضور داشته باشد. اگر به هر دلیل از سفر منصرف شود، باید این موضوع را اطلاع داده و پاسپورت خود را کنسل کند. علاوه بر این مبلغی نیز بابت جریمه از او دریافت خواهد شد. اگر فرد متقاضی عدم سفر به دبی را اطلاع ندهد، نام او در سیستم ثبت شده و امتیاز منفی دریافت می‌کند. این امتیاز تاثیر بسیار زیادی بر دریافت پاسپورت در آینده خواهد داشت و باعث ریجکت درخواست خواهد شد.

متقاضیان می توانند در زمینه ثبت شرکت و دریافت اقامت شهر دبی با مشاورین داماک damacهمراه باشند.

مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای امارات     

damac

  خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...