خرید ملک در دبی

خرید ملک در دبی

 برای خرید ملک در دبی باید به مواردی که در زیر بیان می کنیم توجه داشته باشید. میزان ارزش دارایی مورد نیاز اولین چیزی که می بایست در مورد آن اطلاعات داشته باشید میزان ارزش دارایی هایتان در دبی است که باید بیشتر یا برابر یک میلیون  درهم امارات باشد. به خاطر داشته باشید که ارزش دارایی هایتان در قرار داد و سند مهم است نه ارزش کنونی آن ها. مثلا، اگر در دبی ملک به ارزش ۹۰۰۰۰۰ درهم خریده اید و اکنون ارزش آن به یک میلیون درهم رسیده است، شما را واجد شرایط دریافت ویزای دارایی امارات نمی کند. اگر دو ملک خریداری کنید که ارزش هر کدام ۵۰۰۰۰۰ درهم باشد نیز همچنان شمار را واجد شرایط دریافت ویزای دارایی نمی کند. در صورتی که فردی به طور شریکی مالک باشد، سهم فرد متقاضی می بایست برابر یا بیشتر از ۱ میلیون درهم باشد.توجه داشتید این ملک باید امکان سکونت داشته باشد و به هیچ عنوان در رهن و گروی جایی نباشد.پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

خرید ملک در دبی

شرایط دارایی

اکثر افرادی که در دبی اموالی به ارزش بیش از ۱ میلیون درهم پیش خرید کرده اند و برای رفتن به دبی درخواست ویزا می کنند، فکر می کنند که با دریافت این ویزا می توانند هر چند باری که می خواهند و در هر زمانی که می خواهند، وارد این شهر شوند. شاید از مشاوران املاک شنیده اید که پیش خرید املاک شما را واجد شرایط دریافت ویزای املاک می کند، که باید توجه داشته باشید این موضوع صحیح نمی باشد.اگر خواهان یک زندگی لوکس و لاکچری هستید داماک گروپ بزرگترین و جامع ترین سایت  چند ملیتی بهترین انتخاب برای شما در دبی خواهد بود. داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت آپارتمان و ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .
همانطور که اشاره شد برای گرفتن اقامت از طریق سرمایه گذاری در امارات بر اساس اموال خریداری شده، ملک باید قابل استفاده باشد. یعنی نه تنها باید ملک تکمیل شده باشد بلکه باید از شرایط خوبی نیز برخوردار باشد.

انواع ویزا

خب بیایید تصور کنیم که شما از همه معیار ها آگاه هستید و واجد شرایط درخواست ویزای طلایی بر اساس سرمایه گذاری املاک هستید.در این شرایط  قدم بعدی این است که بدانید کدام نوع از ویزا برای سرمایه گذاران املاک مناسب است.
شما می توانید یا درخواست ویزای ۶ ماهه( ورود متعدد کوتاه مدت) بدهید و یا اینکه می توانید درخواست ویزای اقامت بلند مدت دو ساله را بدهید.البته توجه داشته باشید طبقه بندی ویزا ها با هم متفاوت است.
ویزای دارایی ۶ ماهه در واقع یک ویزای توریستی است اما این امکان را برای شما فراهم می کند که هرزمان که بخواهید به دبی وارد شوید. برای تمدید این ویزا، لازم است که متقاضیان از دبی خارج شوند. در دبی آزمایشات پزشکی جهت  دریافت ویزای گردشگری انجام می پذیرد. 

 

مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای امارات     

 

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...