اقامت در امارات

اقامت در امارات

اقامت در امارات که در رشد و توسعه در دنیا بی نظیره و توی ابعاد مختلف فرهنگ، زبان و موقعیت جغرافیایی تنوع زیادی داره یکی از مهم ترین دلایل برای افرادی که از سراسر دنیا برای زندگی و کار، دبی رو انتخاب می کنند.

اقتصاد دبی نه تنها در زمینه های تجاری بلکه از نظر خدمات گسترده دیگه ای مثل ساخت و ساز، گردشگری و خیلی از عناوین دیگه به شدت در حال پیشرفته و به عنوان شهری که تلفیقی از نژاد ها و ملیت های مختلف دنیاست مقصد بی نظیری برای زندگی، کار و توسعه و بهبود شرایط کاری محسوب میشه. در واقع استقبالی که این شهر از مهاجران می کنه و زیرساخت هایی که برای کار و زندگی اونها فراهم میکنه باعث شده که روز به روز تعداد این افراد بیشتر شود.

اقامت در امارات

اقامت مهاجران

دبی هم مثل همه کشور های دنیا برای اقامت مهاجرانی که به این شهر در ایالات متحده عربی میان، قوانینی داره اکثر افرادی که توی این شهر زندگی می کنند در واقع مهاجر نیستند، بلکه افرادی هستند که اجازه اقامت و زندگی در این شهر را دریافت کردند و برای یک دوره خاص مجوز زندگی در دبی را گرفته اند. قبل از اینکه دبی رو برای زندگی انتخاب کنید باید بدونید که اولین گام برای زندگی در دبی اینه که بتونید اقامت کشور ایالات متحده عربی رو کسب کنید و زمینه کار کردن توی این شهر رو هم به دست بیارید.

در واقع برای اینکه شما بتوانید توی این شهر یک حساب بانکی، اجاره ملک یا حتی ثبت نام خودرو انجام بدید باید مجوز اقامت داشته باشید و برای گرفتن این مجوز به یک حامی مالی احتیاج دارید و باید بتونید ثابت کنید که می تونید از پس زندگی توی این شهر مدرن بر بیاید.

متقاضیان می توانند در زمینه ثبت شرکت و دریافت اقامت شهر دبی با مشاورین داماکdamacهمراه باشند.

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...