اقامت در شارجه امارات

اقامت در شارجه امارات

برای آشنایی با اقامت در شارجه امارات با این مقاله همراه باشید. امارات متحده عربی یکی از جذاب‌ترین کشورهای جهان از نظر کسب و کار و محل اقامت است.

اصلی‌ترین مزیت این کشور عبارت است از مالیات آزاد، استانداردهای بالای زندگی، شرایط عالی برای پیشرفت و توسعه کسب و کار و ثبات شرایط اقتصادی و سیاسی. برای شروع کسب و کار و مهاجرت به امارات متحده عربی باید برای اخذ پاسپورت اقامت امارات (مجوز اقامت) اقدام کنید. اخذ این پاسپورت نسبتا آسان است و در صورتی که الزامات مربوطه به درستی پیگیری شود در مدت زمان کوتاهی می‌توانید آن را بدست آورید. در راس کشور امارات، شهر دبی قرار دارد که در نزدیکی این شهر ، شهر تاریخی شارجه قرار دارد. زندگی در شارجه نسبت به دبی بسیار آسان تر است . هزینه های زندگی در شارجه بسیار کمتر است به همین دلیل افراد بسیاری علاقه مند به زندگی در این شهر می باشند.

اقامت  شارجه امارات

پاسپورت امارات

پاسپورت امارات برخلاف پاسپورت توریستی برای مدت5 سال صادر می‌شود و پس از اتمام انقضای به تعداد دفعات نامحدودی قابل تمدید می باشد. با اخذ پاسپورت اقامت امارات متحده عربی حق اقامت بلند مدت در این کشور به شما داده خواهد شد، بعلاوه می‌توانید برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود نیز ویزای اقامت دریافت کنید. همچنین با اخذ اقامت امارات علاوه بر ویزا کارت شناسایی نیز برای متقاضی صادر می شود. اقامت در این شهر راه های گوناگونی دارد که شامل ، اقامت از طریق کار، خرید ملک، تحصیل ، ازدواج و ... امکان پذیر است.

راه های ارتباطی شارجه با شهر دبی بسیار اسان است.وسایل حمل و نقل زیادی  در این شهر وجود دارد که امکان ارتباط با دبی را فراهم کرده .بیشتر افراد محل زندگی خود را در شارجه و محل کار را در دبی انتخاب می کنند.

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...