اقامت  شارجه امارات

امارات متحده عربی یکی از جذاب‌ترین کشورهای جهان از نظر کسب و کار و محل اقامت است. اصلی‌ترین مزیت این کشور عبارت است از

مالیات آزاد، استانداردهای بالای زندگی، شرایط عالی برای پیشرفت و توسعه کسب و کار و ثبات شرایط اقتصادی و سیاسی. برای شروع کسب و کار و مهاجرت به امارات متحده عربی باید برای اخذ پاسپورت اقامت امارات (مجوز اقامت) اقدام کنید. اخذ این پاسپورت نسبتا آسان است و در صورتی که الزامات مربوطه به درستی پیگیری شود در مدت زمان کوتاهی می‌توانید آن را بدست آورید. در راس کشور امارات، شهر دبی قرار دارد که درنزدیکی این شهر ، شهر تاریخی شارجه قرار دارد. زندگی در شارجه نسبت به دبی بسیار اسان تر است . هزینه های زندگی در شارجه بسیار کمتر است به همین دلیل افراد بسیاری علاقه مند به زندگی دراین شهر می باشند.

اقامت  شارجه امارات

پاسپورت اقامت امارات برخلاف پاسپورت توریستی برای مدت3 سال صادر می‌شود و پس از اتمام انقضای به تعداد دفعات نامحدودی قابل تمدید می باشد. با اخذ پاسپورت اقامت امارات متحده عربی حق اقامت دائم در این کشور به شما داده خواهد شد، بعلاوه می‌توانید برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود نیز ویزای اقامت دریافت کنید. همچنین با اخذ اقامت امارات علاوه بر ویزا کارت شناسایی نیز برای متقاضی صادر می شود. اقامت دراین شهر راه های گوناگونی دارد که شامل ، اقامت از طریق کار، خرید ملک، تحصیل ، ازدواج و ... امکان پذیر است.

راه های ارتباطی شارجه با شهر دبی بسیار اسان است.وسایل حمل و نقل زیادی  در این شهر وجود دارد که امکان ارتباط با دبی را فراهم کرده .بیشتر افراد محل زندگی خود را در شارجه و محل کار را در دبی انتخاب می کنند.

برای اخذ اقامت اسان شهرشارجه با مشاورین داماکdamac همراه باشید .

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی   ویلای قسطی   خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک 

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...