اقامت کشور امارات چگونه دریافت کنیم ؟ 

دریافت اقامت امارات امروزه مورد توجه بسیاری از مردم واقع شده است.این کشور از نظر اقتصادی رشد بسیار خوبی داشته و از پیشرفته ترین کشورهای خاورمیانه و جهان محسوب می شود. راه های زیادی برای دریافت اقامت کشور امارات وجود دارد . ثبت شرکت ، خرید ملک ، کسب و کار ، تحصیل ، ازدواج و تولد از راه های کسب اقامت امارات متحده عربی می باشد . ثبت شرکت و سرمایه گذاری روش راحت و کارآمدی برای اخذ اقامت امارات متحده عربی است و به علت اقتصاد پویا و موقعیت استراتژیک جغرافیایی و نرخ پایین مالیات میتوان سرمایه گذاری موفقی در این کشور داشت. امارات متحده عربی برای کسانی که در این کشور شرکتی ثبت می‌کنند تسهیلات بی‌شماری ارائه میدهد، از جمله:

اخذ اقامت امارات بدون کمترین مشکلی: اخذ اقامت امارات فقط چند هفته به  طول می انجامد و هزینه‌های آن نسبتا پایین است. علاوه بر این، لازم نیست که حتما در شرکتی فعالیت واقعی انجام دهید. این شرکت ها می توانند کاملا صوری باشند اما با این حال اگر مایل به تجارت و فعالیت واقعی در شرکت خود هستید می توانید به راحتی به تجارت در این کشور بپردازید و مالیاتی نپردازید بنابراین ثبت شرکت یکی از بهترین راه های اخذ اقامت امارات متحده عربی می باشد.

اقامت کشور امارات

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

اخذ اقامت از طریق کار

اگر تصمیم دارید در دبی به صورت رسمی مشغول به کار شوید به یک پاسپورت کاری/ اشتغال نیاز دارید. توجه داشته باشید که تمام وظایف مربوط به اخذ پاسپورت شما به عهده کارفرمای شماست و اخذ آن به طور متوسط 2 تا 3 هفته طول می کشد. دستمزد کار کردن در این کشور بسیار مناسب است می توان به راحتی به زندگی در کشور امارات پرداخت .

متقاضیان می توانند برای دریافت اقامت کشور امارات با داماک damac همراه باشند .

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی   ویلای قسطی   خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

damac

 آماده انتقال سند با پیش پرداخت واقساط بدون بهره

 ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 خرید ویلا در دبی    خرید آپارتمان در دبی  فروش ویلا در دبی  فروش آپارتمان در دبی

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...