سرمایه گذاری در امارات

سرمایه گذاری در امارات

سرمایه گذاری در امارات ، راه های سرمایه گذاری در کشور امارات و شرایط مهاجرت و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در  امارات در این مطلب مورد بحث و بررسی قرار می گیرد،

سرمایه گذاری در امارات و کسب اقامت آن از طرق مختلفی انجام می گردد ، ما مهم ترین و اصلی ترین نکات را به صورت ساده و خلاصه در مورد سرمایه گذاری در امارات و دریافت اقامت امارات را در این مقاله توضیح می دهیم . سرمایه گذاری در امارات یک پروسه حقوقی می باشد و ریسک های مخصوص به خود را دارد .

سرمایه گذاری در امارات

شما در امارات از طریق سرمایه گذاری میتوانید اقامت بگیرید :

سرمایه گذاری در امارات چند نوع است :

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری در امارات از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری در امارات از طریق خرید ملک امکان پذیر می باشد، سرمایه گذار تحت این برنامه برای به دست آوردن ویزای اقامت سرمایه گذاری در املاک و مستغلات می باشد.

ویزا تحت این شرایط برای ۲ سال معتبر خواهد بود

برنامه سرمایه گذاری در امارات متحده عربی به متقاضی اجازه می دهد که یک وکیل برای اعضای خانواده اش درخواست ویزای اقامت کند. هر فرد فقط برای خانواده ی خود می تواند حمایت مالی اعمال بکند است.

هنگامی که متقاضی و وابستگان او ویزای سرمایه گذار امارات متحده عربی را کسب کرده اند، آنها با وضعیت اقامت رسمی امارات متحده عربی به رسمیت می شناسند، به این معنی که آنها همچنین باید یک گواهینامه رانندگی امارات متحده عربی را قبل از اینکه بتوانند در امارات رانندگی کنند، دریافت می کنند. این ممکن است بر هر قرارداد بیمه ای که ممکن است متقاضی در کشور اقامت خود داشته باشد، تاثیر بگذارد.

سرمایه گذاری در امارات از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری در امارات از طریق ثبت شرکت نیز امکان پذیر می باشد ، مسیر دیگری برای به دست آوردن مجوز اقامت برای خارجی ها این است که یک شرکت را در امارات متحده عربی ادغام کرده و به عنوان صاحب این شرکت، می توانند برای ویزای اقامت درخواست دهند یا یک شرکت در امارات به پا کنند. متقاضی باید یک شرکت محلی امارات متحده عربی را برای کسب مجوز ورود برای کار ایجاد کند.

سرمایه گذار نمی تواند توسط هیچ شرکت دیگری غیر از شرکتی که وی بدون نامه ادعایی از کارفرمای فعلی خود سرمایه گذاری کرده است، استخدام شود.

در جایی که یک متقاضی تصمیم به سرمایه گذاری در یک شرکت امارات متحده عربی می کند، این به سرمایه گذار بیشتر استقلال و انعطاف پذیری بیشتری نسبت به انتخاب سرمایه گذاری املاک و مستغلات امارات می دهد.

تحت سرمایه گذاری یک شرکت امارات متحده عربی، متقاضی می تواند یک سرمایه گذار را جذب کند، شریک یا صاحب شرکت شود، بنابراین حق ویزای سرمایه گذاری امارات متحده عربی یا ویزای اقامت امارات متحده عربی را دریافت می کند. ویزای اقامت امارات متحده عربی به مدت ۳ سال به متقاضی حق اقامت در امارات متحده عربی ارائه می شود، در صورتی که مجوز شرکت در این دوره معتبر باشد.

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست )

مطالب مشابه:

 

 خرید ویلا در دبی    خرید آپارتمان در دبی  فروش ویلا در دبی  فروش آپارتمان در دبی

 

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...