سرمایه گذاری در امارات چه راه هایی وجود دارد ؟ 

 

سرمایه گذاری در امارات ، راه های سرمایه گذاری در کشور امارات و شرایط مهاجرت و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در  امارات در این مطلب مورد بحث و بررسی قرار می گیرد، سرمایه گذاری در امارات و کسب اقامت آن از طرق مختلفی انجام می گردد ، ما مهم ترین و اصلی ترین نکات را به صورت ساده و خلاصه در مورد سرمایه گذاری در امارات و دریافت اقامت امارات را در این مقاله توضیح می دهیم . سرمایه گذاری در امارات یک پروسه حقوقی می باشد و ریسک های مخصوص به خود را دارد .

شما در امارات از طریق سرمایه گذاری میتوانید اقامت بگیرید :

سرمایه گذاری در امارات چند نوع است :

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت

......

سرمایه گذاری در امارات از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری در امارات از طریق خرید ملک امکان پذیر می باشد، سرمایه گذار تحت این برنامه برای به دست آوردن ویزای اقامت سرمایه گذاری در املاک و مستغلات می باشد.

ویزا تحت این شرایط برای ۲ سال معتبر خواهد بود

برنامه سرمایه گذاری در امارات متحده عربی به متقاضی اجازه می دهد که یک وکیل برای اعضای خانواده اش درخواست ویزای اقامت کند. هر فرد فقط برای خانواده ی خود می تواند حمایت مالی اعمال بکند است.

هنگامی که متقاضی و وابستگان او ویزای سرمایه گذار امارات متحده عربی را کسب کرده اند، آنها با وضعیت اقامت رسمی امارات متحده عربی به رسمیت می شناسند، به این معنی که آنها همچنین باید یک گواهینامه رانندگی امارات متحده عربی را قبل از اینکه بتوانند در امارات رانندگی کنند، دریافت می کنند. این ممکن است بر هر قرارداد بیمه ای که ممکن است متقاضی در کشور اقامت خود داشته باشد، تاثیر بگذارد.

سرمایه گذاری در امارات

سرمایه گذاری در امارات از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری در امارات از طریق ثبت شرکت نیز امکان پذیر می باشد ، مسیر دیگری برای به دست آوردن مجوز اقامت برای خارجی ها این است که یک شرکت را در امارات متحده عربی ادغام کرده و به عنوان صاحب این شرکت، می توانند برای ویزای اقامت درخواست دهند یا یک شرکت در امارات به پا کنند. متقاضی باید یک شرکت محلی امارات متحده عربی را برای کسب مجوز ورود برای کار ایجاد کند.

سرمایه گذار نمی تواند توسط هیچ شرکت دیگری غیر از شرکتی که وی بدون نامه ادعایی از کارفرمای فعلی خود سرمایه گذاری کرده است، استخدام شود.

در جایی که یک متقاضی تصمیم به سرمایه گذاری در یک شرکت امارات متحده عربی می کند، این به سرمایه گذار بیشتر استقلال و انعطاف پذیری بیشتری نسبت به انتخاب سرمایه گذاری املاک و مستغلات امارات می دهد.

تحت سرمایه گذاری یک شرکت امارات متحده عربی، متقاضی می تواند یک سرمایه گذار را جذب کند، شریک یا صاحب شرکت شود، بنابراین حق ویزای سرمایه گذاری امارات متحده عربی یا ویزای اقامت امارات متحده عربی را دریافت می کند. ویزای اقامت امارات متحده عربی به مدت ۳ سال به متقاضی حق اقامت در امارات متحده عربی ارائه می شود، در صورتی که مجوز شرکت در این دوره معتبر باشد.

وام مسکن شرکت داماک گروپ damac group

این یک راه حل کامل است که کاملاً در حدود نیازهای شما به عنوان خریدار طراحی شده است. DAMAC به عنوان یک رهبر بازار ، برند و اهرم تجاری را برای ایجاد مشارکت مطلوب با موسسات برتر مالی دارد. این به ما امکان دسترسی به شرایط وام استثنایی ، تخفیف های سخاوتمندانه و راه حل های انعطاف پذیر تأمین اعتبار را می دهد - که ما سپس به شما منتقل می کنیم ما همچنین مستقل هستیم ، به این معنی که می توانیم توصیه های بی طرفانه ارائه دهیم و بهترین تأمین کننده وام را برای نیازهای شما پیشنهاد کنیم .

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست )

برای کسب اطلاعات بیشتر شما میتوانید به سایت DAMACGROUP.IR مراجعه کنید و از جواب سوالات بی جواب خود را درمورد ویلاها ، هتل ها ، آپارتمان ها ، کسب و کار ، درآمد و... را از سایت داماک گروپ DAMAC GROUP پیدا کنید .

مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای امارات     

damac

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 آماده انتقال سند با پیش پرداخت واقساط بدون بهره

 خرید ویلا در دبی    خرید آپارتمان در دبی  فروش ویلا در دبی  فروش آپارتمان در دبی

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...